Forum o autobusima

Forum ljubitelja autobusa i teretnih vozila.
 
PrijemTražiRegistruj sePristupi

Delite
 

  PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw

Ići dole 
AutorPoruka
adin_zne
Magnat
Magnat
adin_zne

Broj poruka : 1204
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 24
Lokacija : Breza

 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw Empty
PočaljiNaslov: PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw    PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw EmptyNed Okt 30, 2011 10:43 pm

Njemačka
Sonnen-Busreisen GmbH
Ferdinand-Porsche-Str.3
D-75382 Althengstett
Tel.: +49 (0)7051 / 93 03 44
Fax.: +49 (0)7051 / 93 03 78

Bosna i Hercegovina
Bihać: +387 (0)37 314 378
Sanski Most: +387(0) 37 685 002
Zenica: +387 (0)32 406 444

Tourliner:

 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw Slika946
Nazad na vrh Ići dole
Mustafa YJM
Početnik
Početnik
Mustafa YJM

Broj poruka : 110
Datum upisa : 30.10.2011

 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw Empty
PočaljiNaslov: Re: PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw    PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw EmptyPon Okt 31, 2011 11:19 pm

 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw Image0738
Nazad na vrh Ići dole
adin_zne
Magnat
Magnat
adin_zne

Broj poruka : 1204
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 24
Lokacija : Breza

 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw Empty
PočaljiNaslov: Re: PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw    PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw EmptySub Jan 21, 2012 8:50 pm

 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw 25zqm0w

_________________
Neoplan VIP Class
Nazad na vrh Ići dole
adin_zne
Magnat
Magnat
adin_zne

Broj poruka : 1204
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 24
Lokacija : Breza

 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw Empty
PočaljiNaslov: Re: PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw    PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw EmptySub Jan 21, 2012 8:54 pm

 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw Wjw4fp

 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw 2rruveo

_________________
Neoplan VIP Class
Nazad na vrh Ići dole
Starliner



Broj poruka : 33
Datum upisa : 02.11.2011
Godina : 26

 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw Empty
PočaljiNaslov: Re: PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw    PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw EmptyPon Jan 23, 2012 6:33 pm

Adine da ne znas slucajno sta je sa njihovim citylinerom N1217?? Sto je imao udes
Nazad na vrh Ići dole
adin_zne
Magnat
Magnat
adin_zne

Broj poruka : 1204
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 24
Lokacija : Breza

 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw Empty
PočaljiNaslov: Re: PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw    PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw EmptyPon Jan 23, 2012 6:36 pm

Pa kruže neke priče da je završio kariijeru kod Prošića, isto tako neke priče govore da je dobio zamjensko vozlio valjda. Tako da neznam tačno dok nebudem vidio/uslikao neku prinovu i tako.

_________________
Neoplan VIP Class
Nazad na vrh Ići dole
Starliner



Broj poruka : 33
Datum upisa : 02.11.2011
Godina : 26

 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw Empty
PočaljiNaslov: Re: PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw    PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw EmptyPon Jan 23, 2012 6:48 pm

Stvarno steta Sad a najveci gubitak je sigurno gubitak radnika .. da li se zna sta je to stiglo u zamijenu??
Nazad na vrh Ići dole
adin_zne
Magnat
Magnat
adin_zne

Broj poruka : 1204
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 24
Lokacija : Breza

 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw Empty
PočaljiNaslov: Re: PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw    PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw EmptyPon Jan 23, 2012 6:51 pm

Kružile su neke priče da su 2 Tourlinera troosovinca, tako sam ja barem čuo.

_________________
Neoplan VIP Class
Nazad na vrh Ići dole
Benjo(ReTours)
Početnik
Početnik
Benjo(ReTours)

Broj poruka : 185
Datum upisa : 09.01.2012
Godina : 23
Lokacija : Hannover (D)

 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw Empty
PočaljiNaslov: Re: PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw    PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw EmptyPon Jan 23, 2012 7:01 pm

Izvor Touringcarteam
 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw Prosic
Nazad na vrh Ići dole
adin_zne
Magnat
Magnat
adin_zne

Broj poruka : 1204
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 24
Lokacija : Breza

 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw Empty
PočaljiNaslov: Re: PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw    PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw EmptyNed Feb 12, 2012 11:13 pm

 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw Prosicbus

_________________
Neoplan VIP Class
Nazad na vrh Ići dole
Mihael
Kondukter
Kondukter
Mihael

Broj poruka : 324
Datum upisa : 30.10.2011
Lokacija : Slavonski Brod

 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw Empty
PočaljiNaslov: Re: PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw    PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw EmptySub Feb 18, 2012 7:40 pm

Danas sam vidio MAN-a. Prelijep je!

_________________
Kommissar Rex king
 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw Ou5xq9
Nazad na vrh Ići dole
http://www.BHBus.net , www.bestbus.co.nr
dani-ze



Broj poruka : 27
Datum upisa : 10.02.2012
Godina : 24

 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw Empty
PočaljiNaslov: Re: PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw    PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw EmptyPet Feb 24, 2012 4:02 pm

Da vas malo pocastim slikama i ovog prevoznika

 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw 010120121446
 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw 010120121447
 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw 010120121454
 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw 17122011824
 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw 17122011826
 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw 060120121755
 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw 130120122383
 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw 130120122384
 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw Dsc00079iu
 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw 100120122226
 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw 100120122227
 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw 100120122256
 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw 100120122258
 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw 100120122260
 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw 100120122264
 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw 100120122267
 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw 100120122271
 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw 100120122273
 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw 251220111259
 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw 251220111263-1
 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw 251220111274
 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw 160120122644
 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw 160120122636
 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw 160120122635
 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw 160120122597
 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw 160120122600
 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw 160120122606
 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw 160120122588
Nazad na vrh Ići dole
Benjo(ReTours)
Početnik
Početnik
Benjo(ReTours)

Broj poruka : 185
Datum upisa : 09.01.2012
Godina : 23
Lokacija : Hannover (D)

 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw Empty
PočaljiNaslov: Re: PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw    PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw EmptyPet Feb 24, 2012 7:47 pm

Prejaki cu him Autobusi jeli isto u Calw-u registrovan Sprinter?
Nazad na vrh Ići dole
adin_zne
Magnat
Magnat
adin_zne

Broj poruka : 1204
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 24
Lokacija : Breza

 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw Empty
PočaljiNaslov: Re: PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw    PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw EmptyPet Feb 24, 2012 8:06 pm

Sprinter je na BiH tablama.

_________________
Neoplan VIP Class
Nazad na vrh Ići dole
Benjo(ReTours)
Početnik
Početnik
Benjo(ReTours)

Broj poruka : 185
Datum upisa : 09.01.2012
Godina : 23
Lokacija : Hannover (D)

 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw Empty
PočaljiNaslov: Re: PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw    PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw EmptyPet Feb 24, 2012 8:27 pm

pa onda nije Sonnenbusreisen nego ono u Bihacu ali nema veze Wink
Nazad na vrh Ići dole
adin_zne
Magnat
Magnat
adin_zne

Broj poruka : 1204
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 24
Lokacija : Breza

 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw Empty
PočaljiNaslov: Re: PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw    PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw EmptyPon Mar 05, 2012 9:39 pm

 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw 6sdt8o

_________________
Neoplan VIP Class
Nazad na vrh Ići dole
novalic

novalic

Broj poruka : 11
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Kircheim,Njemacka

 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw Empty
PočaljiNaslov: Re: PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw    PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw EmptyNed Mar 11, 2012 10:41 am

Evo i mojih
 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw Autobusi-055
 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw Autobusi-061
 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw Autobusi-076
 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw Autobusi-077
 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw Autobusi-079
 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw Autobusi-498
 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw Autobusi-501
 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw Autobusi-618
Nazad na vrh Ići dole
Benjo(ReTours)
Početnik
Početnik
Benjo(ReTours)

Broj poruka : 185
Datum upisa : 09.01.2012
Godina : 23
Lokacija : Hannover (D)

 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw Empty
PočaljiNaslov: Re: PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw    PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw EmptyNed Mar 11, 2012 7:57 pm

Adine kako ga uhvati ja skroz pogresan uhvatio hahaha Very Happy ali vidim ti ga uhvati kad jucer?
Nazad na vrh Ići dole
adin_zne
Magnat
Magnat
adin_zne

Broj poruka : 1204
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 24
Lokacija : Breza

 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw Empty
PočaljiNaslov: Re: PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw    PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw EmptyPon Mar 12, 2012 10:14 am

Ja sam ba majstor. Na onom tvom kombiju Italijanske tablice.

_________________
Neoplan VIP Class
Nazad na vrh Ići dole
Benjo(ReTours)
Početnik
Početnik
Benjo(ReTours)

Broj poruka : 185
Datum upisa : 09.01.2012
Godina : 23
Lokacija : Hannover (D)

 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw Empty
PočaljiNaslov: Re: PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw    PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw EmptyPon Mar 12, 2012 12:52 pm

Oh ko ce to vali Very Happy ma jesi majstor što jest jest Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
adin_zne
Magnat
Magnat
adin_zne

Broj poruka : 1204
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 24
Lokacija : Breza

 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw Empty
PočaljiNaslov: Re: PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw    PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw EmptyNed Mar 25, 2012 3:44 pm

 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw Prohgic

 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw Travegg

_________________
Neoplan VIP Class
Nazad na vrh Ići dole
Benjo(ReTours)
Početnik
Početnik
Benjo(ReTours)

Broj poruka : 185
Datum upisa : 09.01.2012
Godina : 23
Lokacija : Hannover (D)

 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw Empty
PočaljiNaslov: Re: PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw    PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw EmptyNed Mar 25, 2012 7:16 pm

cak dva uhvati :O! ehh meni ce neda nikad Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
novalic

novalic

Broj poruka : 11
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Kircheim,Njemacka

 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw Empty
PočaljiNaslov: Re: PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw    PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw EmptyPet Jul 20, 2012 9:57 am

Rotterdam-Obrehausen-Sarajevo
 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw Autobusi-2738
 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw Autobusi-2736
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




 PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw Empty
PočaljiNaslov: Re: PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw    PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
PROŠIĆ SONNENBUS Zenica/Calw
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum o autobusima :: PREVOZNICI :: Prevoznici iz BiH-
Skoči na: