Forum o autobusima

Forum ljubitelja autobusa i teretnih vozila.
 
PrijemTražiRegistruj sePristupi

Delite
 

 Trans Turist, Tuzla

Ići dole 
AutorPoruka
Mihael
Kondukter
Kondukter
Mihael

Broj poruka : 324
Datum upisa : 30.10.2011
Lokacija : Slavonski Brod

Trans Turist, Tuzla Empty
PočaljiNaslov: Trans Turist, Tuzla   Trans Turist, Tuzla EmptyNed Okt 30, 2011 7:22 pm

Transturist dd Tuzla
Bosne srebrene 60
tel: +387 35 320 300
fax:+387 35 320 333
www.transturist.ba
Nazad na vrh Ići dole
http://www.BHBus.net , www.bestbus.co.nr
adin_zne
Magnat
Magnat
adin_zne

Broj poruka : 1204
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 24
Lokacija : Breza

Trans Turist, Tuzla Empty
PočaljiNaslov: Re: Trans Turist, Tuzla   Trans Turist, Tuzla EmptyPon Okt 31, 2011 9:07 am

Trans Turist, Tuzla Slika2574

Trans Turist, Tuzla Slika2575

Trans Turist, Tuzla Slika2580

Trans Turist, Tuzla Slika2581

Nazad na vrh Ići dole
Mihael
Kondukter
Kondukter
Mihael

Broj poruka : 324
Datum upisa : 30.10.2011
Lokacija : Slavonski Brod

Trans Turist, Tuzla Empty
PočaljiNaslov: Re: Trans Turist, Tuzla   Trans Turist, Tuzla EmptyPon Okt 31, 2011 2:02 pm

Trans Turist, Tuzla 21lsig3
Trans Turist, Tuzla 2s7utk3

_________________
Kommissar Rex king
Trans Turist, Tuzla Ou5xq9
Nazad na vrh Ići dole
http://www.BHBus.net , www.bestbus.co.nr
Mustafa YJM
Početnik
Početnik
Mustafa YJM

Broj poruka : 110
Datum upisa : 30.10.2011

Trans Turist, Tuzla Empty
PočaljiNaslov: Re: Trans Turist, Tuzla   Trans Turist, Tuzla EmptyPon Okt 31, 2011 11:18 pm

Trans Turist, Tuzla DSC03287
Nazad na vrh Ići dole
Cartmen

Cartmen

Broj poruka : 1
Datum upisa : 02.12.2011

Trans Turist, Tuzla Empty
PočaljiNaslov: Re: Trans Turist, Tuzla   Trans Turist, Tuzla EmptyPet Dec 02, 2011 6:08 pm

Trans Turist, Tuzla 2
Nazad na vrh Ići dole
adin_zne
Magnat
Magnat
adin_zne

Broj poruka : 1204
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 24
Lokacija : Breza

Trans Turist, Tuzla Empty
PočaljiNaslov: Re: Trans Turist, Tuzla   Trans Turist, Tuzla EmptyPet Dec 02, 2011 6:59 pm

Prelijepa slika.

_________________
Neoplan VIP Class
Nazad na vrh Ići dole
adin_zne
Magnat
Magnat
adin_zne

Broj poruka : 1204
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 24
Lokacija : Breza

Trans Turist, Tuzla Empty
PočaljiNaslov: Re: Trans Turist, Tuzla   Trans Turist, Tuzla EmptySre Dec 14, 2011 11:55 am

Trans Turist, Tuzla Photo0876z

Trans Turist, Tuzla Photo0901


_________________
Neoplan VIP Class
Nazad na vrh Ići dole
roker70
Admin
Admin


Broj poruka : 986
Datum upisa : 31.10.2011

Trans Turist, Tuzla Empty
PočaljiNaslov: Re: Trans Turist, Tuzla   Trans Turist, Tuzla EmptyPet Jan 27, 2012 1:07 am

Trans Turist, Tuzla 13400l
Nazad na vrh Ići dole
dani-ze



Broj poruka : 27
Datum upisa : 10.02.2012
Godina : 24

Trans Turist, Tuzla Empty
PočaljiNaslov: Re: Trans Turist, Tuzla   Trans Turist, Tuzla EmptyPet Feb 24, 2012 5:00 pm

Trans Turist, Tuzla 06122011279
Trans Turist, Tuzla 09122011396
Trans Turist, Tuzla 09122011448
Trans Turist, Tuzla 070120121910
Trans Turist, Tuzla 090120122132
Trans Turist, Tuzla 190120122797
Trans Turist, Tuzla 280120123376
Trans Turist, Tuzla 280120123377
Trans Turist, Tuzla 280120123384
Trans Turist, Tuzla 280120123389
Trans Turist, Tuzla 280120123390
Nazad na vrh Ići dole
roker70
Admin
Admin


Broj poruka : 986
Datum upisa : 31.10.2011

Trans Turist, Tuzla Empty
PočaljiNaslov: Re: Trans Turist, Tuzla   Trans Turist, Tuzla EmptyUto Mar 13, 2012 12:31 pm

jesu prodali dekere..

Trans Turist, Tuzla 22va
Nazad na vrh Ići dole
adin_zne
Magnat
Magnat
adin_zne

Broj poruka : 1204
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 24
Lokacija : Breza

Trans Turist, Tuzla Empty
PočaljiNaslov: Re: Trans Turist, Tuzla   Trans Turist, Tuzla EmptyUto Mar 13, 2012 7:06 pm

Koliko ja znam, nisu.

_________________
Neoplan VIP Class
Nazad na vrh Ići dole
Benjo(ReTours)
Početnik
Početnik
Benjo(ReTours)

Broj poruka : 185
Datum upisa : 09.01.2012
Godina : 23
Lokacija : Hannover (D)

Trans Turist, Tuzla Empty
PočaljiNaslov: Re: Trans Turist, Tuzla   Trans Turist, Tuzla EmptyNed Apr 08, 2012 8:00 pm

TUZLA-HAMBURG (Man Lions coach EEV) Smile
Trans Turist, Tuzla Bild616
Trans Turist, Tuzla Bild617a
Trans Turist, Tuzla Bild618
Trans Turist, Tuzla Bild619c
Trans Turist, Tuzla Bild620
Trans Turist, Tuzla Bild623
Nazad na vrh Ići dole
adin_zne
Magnat
Magnat
adin_zne

Broj poruka : 1204
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 24
Lokacija : Breza

Trans Turist, Tuzla Empty
PočaljiNaslov: Re: Trans Turist, Tuzla   Trans Turist, Tuzla EmptySub Apr 14, 2012 9:19 am

Trans Turist, Tuzla 537927_385071714866432_100000908204896_1143352_1407164934_n

_________________
Neoplan VIP Class
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Trans Turist, Tuzla Empty
PočaljiNaslov: Re: Trans Turist, Tuzla   Trans Turist, Tuzla Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Trans Turist, Tuzla
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum o autobusima :: PREVOZNICI :: Prevoznici iz BiH-
Skoči na: