Forum o autobusima

Forum ljubitelja autobusa i teretnih vozila.
 
PrijemTražiRegistruj sePristupi

Delite
 

 Globtour, Međugorje

Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
adin_zne
Magnat
Magnat
adin_zne

Broj poruka : 1204
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 24
Lokacija : Breza

Globtour, Međugorje Empty
PočaljiNaslov: Globtour, Međugorje   Globtour, Međugorje EmptyUto Nov 01, 2011 8:46 pm

Globtour Međugorje
Međugorje, Industrijska zona bb
tel. 00387 36 653250

Globtour, Međugorje Dscn3115mn

Globtour, Međugorje Photo0628b

Globtour, Međugorje Photo0652e

Globtour, Međugorje Dscn2550u
Nazad na vrh Ići dole
adin_zne
Magnat
Magnat
adin_zne

Broj poruka : 1204
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 24
Lokacija : Breza

Globtour, Međugorje Empty
PočaljiNaslov: Re: Globtour, Međugorje   Globtour, Međugorje EmptyČet Nov 03, 2011 8:25 pm

Globtour, Međugorje Dscn0268y
Nazad na vrh Ići dole
adin_zne
Magnat
Magnat
adin_zne

Broj poruka : 1204
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 24
Lokacija : Breza

Globtour, Međugorje Empty
PočaljiNaslov: Re: Globtour, Međugorje   Globtour, Međugorje EmptyUto Nov 08, 2011 9:18 pm

Globtour, Međugorje Slika773


Globtour, Međugorje Slika1125


_________________
Neoplan VIP Class
Nazad na vrh Ići dole
roker70
Admin
Admin


Broj poruka : 986
Datum upisa : 31.10.2011

Globtour, Međugorje Empty
PočaljiNaslov: Re: Globtour, Međugorje   Globtour, Međugorje EmptyPet Nov 18, 2011 11:47 am

Globtour, Međugorje 181212775980bus

Globtour, Međugorje 3510074globtourmedbusfr
Nazad na vrh Ići dole
Benjo(ReTours)
Početnik
Početnik
Benjo(ReTours)

Broj poruka : 185
Datum upisa : 09.01.2012
Godina : 23
Lokacija : Hannover (D)

Globtour, Međugorje Empty
PočaljiNaslov: Re: Globtour, Međugorje   Globtour, Međugorje EmptyPon Jan 09, 2012 9:26 pm

adin_zne ::
Globtour, Međugorje Dscn0268y
Ovaj Bus je prije nekoliko dana ostao u Kvaru na AS Hannover u pitanju Kvara je bila desna Guma na kojoj Ratkapa nije tjela da ponovo zapne za Felgu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
roker70
Admin
Admin


Broj poruka : 986
Datum upisa : 31.10.2011

Globtour, Međugorje Empty
PočaljiNaslov: Re: Globtour, Međugorje   Globtour, Međugorje EmptyČet Jan 12, 2012 12:16 pm

Globtour, Međugorje S10dubrovnikbus6686

Globtour, Međugorje R0018366

Globtour, Međugorje O0400030011442003635

Globtour, Međugorje E010321120581149

Nazad na vrh Ići dole
Mihael
Kondukter
Kondukter
Mihael

Broj poruka : 324
Datum upisa : 30.10.2011
Lokacija : Slavonski Brod

Globtour, Međugorje Empty
PočaljiNaslov: Re: Globtour, Međugorje   Globtour, Međugorje EmptyPet Jan 13, 2012 8:19 pm

By Benjo
Globtour, Međugorje Bild064nhGlobtour, Međugorje Bild065t

_________________
Kommissar Rex king
Globtour, Međugorje Ou5xq9
Nazad na vrh Ići dole
http://www.BHBus.net , www.bestbus.co.nr
Benjo(ReTours)
Početnik
Početnik
Benjo(ReTours)

Broj poruka : 185
Datum upisa : 09.01.2012
Godina : 23
Lokacija : Hannover (D)

Globtour, Međugorje Empty
PočaljiNaslov: Re: Globtour, Međugorje   Globtour, Međugorje EmptyUto Jan 17, 2012 12:31 pm

Globtour, Međugorje Bild062x
Globtour, Međugorje Bild068k
Nazad na vrh Ići dole
Mihael
Kondukter
Kondukter
Mihael

Broj poruka : 324
Datum upisa : 30.10.2011
Lokacija : Slavonski Brod

Globtour, Međugorje Empty
PočaljiNaslov: Re: Globtour, Međugorje   Globtour, Međugorje EmptyUto Jan 17, 2012 6:56 pm

Bravo Benjo, samo tako nastavi i bez onih slika Wink

_________________
Kommissar Rex king
Globtour, Međugorje Ou5xq9
Nazad na vrh Ići dole
http://www.BHBus.net , www.bestbus.co.nr
Benjo(ReTours)
Početnik
Početnik
Benjo(ReTours)

Broj poruka : 185
Datum upisa : 09.01.2012
Godina : 23
Lokacija : Hannover (D)

Globtour, Međugorje Empty
PočaljiNaslov: Re: Globtour, Međugorje   Globtour, Međugorje EmptyUto Jan 17, 2012 8:23 pm

za Neum
Globtour, Međugorje Globtour1
Globtour, Međugorje Globtour2
Nazad na vrh Ići dole
adin_zne
Magnat
Magnat
adin_zne

Broj poruka : 1204
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 24
Lokacija : Breza

Globtour, Međugorje Empty
PočaljiNaslov: Re: Globtour, Međugorje   Globtour, Međugorje EmptySub Jan 21, 2012 8:48 pm

Globtour, Međugorje 24fzc0m

_________________
Neoplan VIP Class
Nazad na vrh Ići dole
roker70
Admin
Admin


Broj poruka : 986
Datum upisa : 31.10.2011

Globtour, Međugorje Empty
PočaljiNaslov: Re: Globtour, Međugorje   Globtour, Međugorje EmptySre Jan 25, 2012 12:56 pm

Globtour, Međugorje 139313

Globtour, Međugorje 139328
Nazad na vrh Ići dole
roker70
Admin
Admin


Broj poruka : 986
Datum upisa : 31.10.2011

Globtour, Međugorje Empty
PočaljiNaslov: Re: Globtour, Međugorje   Globtour, Međugorje EmptyPet Feb 03, 2012 9:12 pm

Globtour, Međugorje Buskolodvor1v
Nazad na vrh Ići dole
Benjo(ReTours)
Početnik
Početnik
Benjo(ReTours)

Broj poruka : 185
Datum upisa : 09.01.2012
Godina : 23
Lokacija : Hannover (D)

Globtour, Međugorje Empty
PočaljiNaslov: Re: Globtour, Međugorje   Globtour, Međugorje EmptyUto Feb 14, 2012 11:33 am

Globtour Danas na liniji HAMBURG-NEUM
Globtour, Međugorje Globtour3
Globtour, Međugorje Globtour2
Globtour, Međugorje Globtour1
Globtour, Međugorje Glbotour3
Nazad na vrh Ići dole
adin_zne
Magnat
Magnat
adin_zne

Broj poruka : 1204
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 24
Lokacija : Breza

Globtour, Međugorje Empty
PočaljiNaslov: Re: Globtour, Međugorje   Globtour, Međugorje EmptyUto Feb 14, 2012 11:35 am

Zar nije Dortmund - Neum ? Ali nema veze, extra slike !

_________________
Neoplan VIP Class
Nazad na vrh Ići dole
Benjo(ReTours)
Početnik
Početnik
Benjo(ReTours)

Broj poruka : 185
Datum upisa : 09.01.2012
Godina : 23
Lokacija : Hannover (D)

Globtour, Međugorje Empty
PočaljiNaslov: Re: Globtour, Međugorje   Globtour, Međugorje EmptyUto Feb 14, 2012 11:46 am

ovo je bilo jutros HAMBURG-NEUM
Nazad na vrh Ići dole
dani-ze



Broj poruka : 27
Datum upisa : 10.02.2012
Godina : 24

Globtour, Međugorje Empty
PočaljiNaslov: Re: Globtour, Međugorje   Globtour, Međugorje EmptySub Feb 25, 2012 3:45 pm

Globtour, Međugorje 280120123352
Globtour, Međugorje 280120123328
Globtour, Međugorje 280120123332
Globtour, Međugorje 280120123333
Globtour, Međugorje 280120123349
Globtour, Međugorje 270120123251
Globtour, Međugorje 210120123068
Globtour, Međugorje 210120123066
Globtour, Međugorje 201220111009
Globtour, Međugorje 201220111006
Globtour, Međugorje 190220123728
Globtour, Međugorje 090120122145
Globtour, Međugorje 090120122144
Nazad na vrh Ići dole
adin_zne
Magnat
Magnat
adin_zne

Broj poruka : 1204
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 24
Lokacija : Breza

Globtour, Međugorje Empty
PočaljiNaslov: Re: Globtour, Međugorje   Globtour, Međugorje EmptyUto Feb 28, 2012 9:12 am

Stigle prinove, dva Volva 9700 /3.

_________________
Neoplan VIP Class
Nazad na vrh Ići dole
Mihael
Kondukter
Kondukter
Mihael

Broj poruka : 324
Datum upisa : 30.10.2011
Lokacija : Slavonski Brod

Globtour, Međugorje Empty
PočaljiNaslov: Re: Globtour, Međugorje   Globtour, Međugorje EmptyUto Feb 28, 2012 4:40 pm

I neki Higeri su bili u planu

_________________
Kommissar Rex king
Globtour, Međugorje Ou5xq9
Nazad na vrh Ići dole
http://www.BHBus.net , www.bestbus.co.nr
kassbohrer

kassbohrer

Broj poruka : 25
Datum upisa : 31.10.2011

Globtour, Međugorje Empty
PočaljiNaslov: Re: Globtour, Međugorje   Globtour, Međugorje EmptyUto Feb 28, 2012 11:53 pm

Zelenika da uzme Higere, to mi dodje ko naučna fantastika Smile Smile Smile možda midi... Čovjek je vjeran Volvou zadnjih 9 godina, bilo je i Sunsundegui i Barbi i Ayats i Irmaos Mote i ''originala'' ali mehanika mora biti Volvo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
adin_zne
Magnat
Magnat
adin_zne

Broj poruka : 1204
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 24
Lokacija : Breza

Globtour, Međugorje Empty
PočaljiNaslov: Re: Globtour, Međugorje   Globtour, Međugorje EmptySub Mar 03, 2012 6:44 pm

Zapravo su stiga 3 Volva.

Globtour, Međugorje 25289671

_________________
Neoplan VIP Class
Nazad na vrh Ići dole
roker70
Admin
Admin


Broj poruka : 986
Datum upisa : 31.10.2011

Globtour, Međugorje Empty
PočaljiNaslov: Re: Globtour, Međugorje   Globtour, Međugorje EmptySre Mar 14, 2012 1:25 pm

Globtour, Međugorje 835e316
Nazad na vrh Ići dole
Benjo(ReTours)
Početnik
Početnik
Benjo(ReTours)

Broj poruka : 185
Datum upisa : 09.01.2012
Godina : 23
Lokacija : Hannover (D)

Globtour, Međugorje Empty
PočaljiNaslov: Re: Globtour, Međugorje   Globtour, Međugorje EmptySre Mar 14, 2012 2:32 pm

Sta radi ovaj Volvo u Münchenu na prakingu ako je na linij DORTMUND-NEUM?
Nazad na vrh Ići dole
roker70
Admin
Admin


Broj poruka : 986
Datum upisa : 31.10.2011

Globtour, Međugorje Empty
PočaljiNaslov: Re: Globtour, Međugorje   Globtour, Međugorje EmptySre Mar 14, 2012 3:27 pm

Globtour, Međugorje 9rr7i02d4gabu0
Nazad na vrh Ići dole
roker70
Admin
Admin


Broj poruka : 986
Datum upisa : 31.10.2011

Globtour, Međugorje Empty
PočaljiNaslov: Re: Globtour, Međugorje   Globtour, Međugorje EmptyČet Mar 15, 2012 11:48 am

Globtour, Međugorje Q0yyhlyi5hrs0
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Globtour, Međugorje Empty
PočaljiNaslov: Re: Globtour, Međugorje   Globtour, Međugorje Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Globtour, Međugorje
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum o autobusima :: PREVOZNICI :: Prevoznici iz BiH-
Skoči na: