Forum o autobusima

Forum ljubitelja autobusa i teretnih vozila.
 
PrijemTražiRegistruj sePristupi

Delite
 

 TAM-turistički modeli

Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
roker70
Admin
Admin


Broj poruka : 986
Datum upisa : 31.10.2011

TAM-turistički modeli Empty
PočaljiNaslov: TAM-turistički modeli   TAM-turistički modeli EmptySre Nov 02, 2011 4:29 pm

Dva predobra TAMA firme FRATELLO-ZEMUN
TAM-turistički modeli 100711084329

TAM-turistički modeli 100711084350

TAM-turistički modeli 100711084223

TAM-turistički modeli 100711085442

TAM-turistički modeli 100711085518

TAM-turistički modeli 100711085554


Poslednji put izmenio roker70 dana Sub Nov 12, 2011 11:04 pm, izmenio ukupno 5 puta
Nazad na vrh Ići dole
adin_zne
Magnat
Magnat
adin_zne

Broj poruka : 1204
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 24
Lokacija : Breza

TAM-turistički modeli Empty
PočaljiNaslov: Re: TAM-turistički modeli   TAM-turistički modeli EmptySre Nov 02, 2011 8:55 pm

Druže, zamolio bih te da ponovo postaviš slike, jer se nevide, samo zadnja radi.
Nazad na vrh Ići dole
roker70
Admin
Admin


Broj poruka : 986
Datum upisa : 31.10.2011

TAM-turistički modeli Empty
PočaljiNaslov: Re: TAM-turistički modeli   TAM-turistički modeli EmptyČet Nov 03, 2011 9:53 pm

adin_zne ::
Druže, zamolio bih te da ponovo postaviš slike, jer se nevide, samo zadnja radi.
NADAM SE DA JE SAD OK.. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
roker70
Admin
Admin


Broj poruka : 986
Datum upisa : 31.10.2011

TAM-turistički modeli Empty
PočaljiNaslov: Re: TAM-turistički modeli   TAM-turistički modeli EmptySub Nov 05, 2011 11:45 pm


TAM-turistički modeli 1235pl

TAM-turistički modeli 2104p

TAM-turistički modeli 3936


Poslednji izmenio roker70 dana Sub Nov 19, 2011 10:44 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
ILIJA PERLEZ
Početnik
Početnik
ILIJA PERLEZ

Broj poruka : 134
Datum upisa : 31.10.2011
Godina : 26
Lokacija : Perlez

TAM-turistički modeli Empty
PočaljiNaslov: Re: TAM-turistički modeli   TAM-turistički modeli EmptySub Nov 05, 2011 11:57 pm

Svaka čast na slikama cheers
Nazad na vrh Ići dole
roker70
Admin
Admin


Broj poruka : 986
Datum upisa : 31.10.2011

TAM-turistički modeli Empty
PočaljiNaslov: Re: TAM-turistički modeli   TAM-turistički modeli EmptyPon Nov 07, 2011 11:34 pm

TAM-turistički modeli Big0000619478

TAM-turistički modeli Big0007519300

TAM-turistički modeli Imhdsk25667
Nazad na vrh Ići dole
roker70
Admin
Admin


Broj poruka : 986
Datum upisa : 31.10.2011

TAM-turistički modeli Empty
PočaljiNaslov: Re: TAM-turistički modeli   TAM-turistički modeli EmptySub Nov 19, 2011 6:16 pm

TAM-turistički modeli Slika162882011031299410

TAM-turistički modeli Slika162882011031299455

TAM-turistički modeli Slika162882011031299402

TAM-turistički modeli Slika162882011031299442

TAM-turistički modeli Slika162882011031299463
Nazad na vrh Ići dole
Milan
Admin
Admin
Milan

Broj poruka : 162
Datum upisa : 29.10.2011
Lokacija : Nikšić, Montenegro

TAM-turistički modeli Empty
PočaljiNaslov: Re: TAM-turistički modeli   TAM-turistički modeli EmptyNed Nov 20, 2011 8:57 pm

Evo jednog rariteta od mene! Bio sam blago rečeno šokiran kad sam ga vidio, kao da je iz crne zemlje iznikao... Juče i danas uslikan u PG...
TAM-turistički modeli Pb200037
TAM-turistički modeli Pb190022TAM-turistički modeli Pb190021oTAM-turistički modeli Pb190023
Nazad na vrh Ići dole
http://bestbus.serbianforum.info
roker70
Admin
Admin


Broj poruka : 986
Datum upisa : 31.10.2011

TAM-turistički modeli Empty
PočaljiNaslov: Re: TAM-turistički modeli   TAM-turistički modeli EmptyUto Nov 22, 2011 7:10 pm

ovo miki stvarno treba pronaci.svaka cast za tamica ..ciji je.. Sad

TAM-turistički modeli Atljubuki11
Nazad na vrh Ići dole
Milan
Admin
Admin
Milan

Broj poruka : 162
Datum upisa : 29.10.2011
Lokacija : Nikšić, Montenegro

TAM-turistički modeli Empty
PočaljiNaslov: Re: TAM-turistički modeli   TAM-turistički modeli EmptyUto Nov 22, 2011 7:54 pm

Niko ne zna odakle se stvorio, ni ciji je... A zaista sam se raspitivao...
Nazad na vrh Ići dole
http://bestbus.serbianforum.info
ILIJA PERLEZ
Početnik
Početnik
ILIJA PERLEZ

Broj poruka : 134
Datum upisa : 31.10.2011
Godina : 26
Lokacija : Perlez

TAM-turistički modeli Empty
PočaljiNaslov: Re: TAM-turistički modeli   TAM-turistički modeli EmptyUto Nov 22, 2011 8:37 pm

Svaka cast za tamica Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
roker70
Admin
Admin


Broj poruka : 986
Datum upisa : 31.10.2011

TAM-turistički modeli Empty
PočaljiNaslov: Re: TAM-turistički modeli   TAM-turistički modeli EmptyPon Nov 28, 2011 8:59 pm

evo za Iliju..
TAM-turistički modeli 120209048
Nazad na vrh Ići dole
ILIJA PERLEZ
Početnik
Početnik
ILIJA PERLEZ

Broj poruka : 134
Datum upisa : 31.10.2011
Godina : 26
Lokacija : Perlez

TAM-turistički modeli Empty
PočaljiNaslov: Re: TAM-turistički modeli   TAM-turistički modeli EmptyPon Nov 28, 2011 9:00 pm

Hvala puno cheers
Nazad na vrh Ići dole
roker70
Admin
Admin


Broj poruka : 986
Datum upisa : 31.10.2011

TAM-turistički modeli Empty
PočaljiNaslov: Re: TAM-turistički modeli   TAM-turistički modeli EmptyPon Nov 28, 2011 9:05 pm

imam jos samo da ih iskopam..slikaj mi onog sanosa ako naleti.. cheers

TAM-turistički modeli Tam190a
Nazad na vrh Ići dole
ILIJA PERLEZ
Početnik
Početnik
ILIJA PERLEZ

Broj poruka : 134
Datum upisa : 31.10.2011
Godina : 26
Lokacija : Perlez

TAM-turistički modeli Empty
PočaljiNaslov: Re: TAM-turistički modeli   TAM-turistički modeli EmptyPon Nov 28, 2011 9:10 pm

Ocuu vazi,e obrisao sam ti ovu sliku sto si duplirao...
Nazad na vrh Ići dole
roker70
Admin
Admin


Broj poruka : 986
Datum upisa : 31.10.2011

TAM-turistički modeli Empty
PočaljiNaslov: Re: TAM-turistički modeli   TAM-turistički modeli EmptyPon Nov 28, 2011 10:03 pm

neka si koci mi nesto komp evo ga spreda.
TAM-turistički modeli Tam190

TAM-turistički modeli 9tftys1


Poslednji izmenio roker70 dana Pon Jan 30, 2012 1:14 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
ILIJA PERLEZ
Početnik
Početnik
ILIJA PERLEZ

Broj poruka : 134
Datum upisa : 31.10.2011
Godina : 26
Lokacija : Perlez

TAM-turistički modeli Empty
PočaljiNaslov: Re: TAM-turistički modeli   TAM-turistički modeli EmptyPon Nov 28, 2011 10:09 pm

Auuuu,koja masina,svaka cast na slikama cheers
Nazad na vrh Ići dole
roker70
Admin
Admin


Broj poruka : 986
Datum upisa : 31.10.2011

TAM-turistički modeli Empty
PočaljiNaslov: Re: TAM-turistički modeli   TAM-turistički modeli EmptyPon Nov 28, 2011 10:11 pm

evo jedne legende..
TAM-turistički modeli Slika02011011295028569v

i jos jedne.jesu bili dobri busevi.

TAM-turistički modeli Tam190a11t21

TAM-turistički modeli Specificationsheetphoto
Nazad na vrh Ići dole
roker70
Admin
Admin


Broj poruka : 986
Datum upisa : 31.10.2011

TAM-turistički modeli Empty
PočaljiNaslov: Re: TAM-turistički modeli   TAM-turistički modeli EmptyČet Dec 01, 2011 7:38 pm

TAM-turistički modeli 120209042


TAM-turistički modeli 120209043


TAM-turistički modeli Picture02312
Nazad na vrh Ići dole
roker70
Admin
Admin


Broj poruka : 986
Datum upisa : 31.10.2011

TAM-turistički modeli Empty
PočaljiNaslov: Re: TAM-turistički modeli   TAM-turistički modeli EmptyČet Dec 01, 2011 8:40 pm

TAM-turistički modeli 9589
Nazad na vrh Ići dole
ILIJA PERLEZ
Početnik
Početnik
ILIJA PERLEZ

Broj poruka : 134
Datum upisa : 31.10.2011
Godina : 26
Lokacija : Perlez

TAM-turistički modeli Empty
PočaljiNaslov: Re: TAM-turistički modeli   TAM-turistički modeli EmptyČet Dec 01, 2011 9:56 pm

Auuu,koje makine,svaka čast na slikama,oduševio si me bounce
Nazad na vrh Ići dole
roker70
Admin
Admin


Broj poruka : 986
Datum upisa : 31.10.2011

TAM-turistički modeli Empty
PočaljiNaslov: Re: TAM-turistički modeli   TAM-turistički modeli EmptyPon Jan 09, 2012 11:42 am

ILIJA EVO NESTO ZA TEBE cheers

TAM-turistički modeli 139478

Nazad na vrh Ići dole
ILIJA PERLEZ
Početnik
Početnik
ILIJA PERLEZ

Broj poruka : 134
Datum upisa : 31.10.2011
Godina : 26
Lokacija : Perlez

TAM-turistički modeli Empty
PočaljiNaslov: Re: TAM-turistički modeli   TAM-turistički modeli EmptyPon Jan 09, 2012 2:50 pm

Auuuuuu,svaka čast druze odusevio si me cheers
Nazad na vrh Ići dole
roker70
Admin
Admin


Broj poruka : 986
Datum upisa : 31.10.2011

TAM-turistički modeli Empty
PočaljiNaslov: Re: TAM-turistički modeli   TAM-turistički modeli EmptyUto Jan 24, 2012 1:15 pm

evo za ILIJU..

TAM-turistički modeli 2871993tam40ft1

TAM-turistički modeli 2871993tam40ft2
Nazad na vrh Ići dole
ILIJA PERLEZ
Početnik
Početnik
ILIJA PERLEZ

Broj poruka : 134
Datum upisa : 31.10.2011
Godina : 26
Lokacija : Perlez

TAM-turistički modeli Empty
PočaljiNaslov: Re: TAM-turistički modeli   TAM-turistički modeli EmptyUto Jan 24, 2012 1:16 pm

Bravo,bravo,hvala za slike extra su cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




TAM-turistički modeli Empty
PočaljiNaslov: Re: TAM-turistički modeli   TAM-turistički modeli Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
TAM-turistički modeli
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum o autobusima :: AUTOBUSI :: Turistički autobusi-
Skoči na: