Forum o autobusima

Forum ljubitelja autobusa i teretnih vozila.
 
PrijemKalendarČesto Postavljana PitanjaTražiLista članovaRegistruj sePristupi

Delite | 
 

 Galeb, Ohrid

Ići dole 
AutorPoruka
roker70
Admin
Admin


Broj poruka : 986
Datum upisa : 31.10.2011

PočaljiNaslov: Galeb, Ohrid   Uto Nov 08, 2011 11:42 pm

Nazad na vrh Ići dole
roker70
Admin
Admin


Broj poruka : 986
Datum upisa : 31.10.2011

PočaljiNaslov: Re: Galeb, Ohrid   Pet Nov 18, 2011 12:58 pmNazad na vrh Ići dole
Nenad_KM
Admin
Admin
avatar

Broj poruka : 732
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 24
Lokacija : Pančevo, Leposavić

PočaljiNaslov: Re: Galeb, Ohrid   Čet Nov 24, 2011 11:39 am

U petak na BAS-u
Nazad na vrh Ići dole
roker70
Admin
Admin


Broj poruka : 986
Datum upisa : 31.10.2011

PočaljiNaslov: Re: Galeb, Ohrid   Pon Jan 09, 2012 11:17 am

Nazad na vrh Ići dole
roker70
Admin
Admin


Broj poruka : 986
Datum upisa : 31.10.2011

PočaljiNaslov: Re: Galeb, Ohrid   Čet Jan 12, 2012 11:32 am
Nazad na vrh Ići dole
roker70
Admin
Admin


Broj poruka : 986
Datum upisa : 31.10.2011

PočaljiNaslov: Re: Galeb, Ohrid   Uto Jan 24, 2012 12:21 pmNazad na vrh Ići dole
roker70
Admin
Admin


Broj poruka : 986
Datum upisa : 31.10.2011

PočaljiNaslov: Re: Galeb, Ohrid   Uto Jan 24, 2012 2:37 pm

Nazad na vrh Ići dole
roker70
Admin
Admin


Broj poruka : 986
Datum upisa : 31.10.2011

PočaljiNaslov: Re: Galeb, Ohrid   Pon Feb 13, 2012 10:34 amАвтобус на охридски Галеб кој превезувал патници од Охрид за Скопје излетал од коловозот и ''заринкал'' во снегот на магистралниот пат после Кичево.

До инцидентот неофицијално дошло од како пред автобусот излегол камион кое се излизгало на другата коловозна лента, по што автобусот за да го избегне директниот судар со камионот излетал во нива до патот.

Нема повредени, а патниците во моментов се наоѓаат во угостителски објект кој бил во близина на местото на настано
Nazad na vrh Ići dole
roker70
Admin
Admin


Broj poruka : 986
Datum upisa : 31.10.2011

PočaljiNaslov: Re: Galeb, Ohrid   Čet Mar 15, 2012 12:50 pm

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content
PočaljiNaslov: Re: Galeb, Ohrid   

Nazad na vrh Ići dole
 
Galeb, Ohrid
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum o autobusima :: PREVOZNICI :: Prevoznici iz Makedonije-
Skoči na: