Forum o autobusima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum o autobusima

Forum ljubitelja autobusa i teretnih vozila.
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Vaše sredstvo za slikanje ?

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
adin_zne
Magnat
Magnat
adin_zne


Broj poruka : 1204
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 29
Lokacija : Breza

Vaše sredstvo za slikanje ? Empty
PočaljiNaslov: Vaše sredstvo za slikanje ?   Vaše sredstvo za slikanje ? EmptyPon Jan 16, 2012 10:45 pm

Ja se koristim mobitelom Samsungom T919 Behold 5 megapixela, i aparatima, Nikon Coolpix L19 9 megapixela, i Sony 10.1 megapixel.

Vaše sredstvo za slikanje ? Samsung-t919-behold

Vaše sredstvo za slikanje ? Nl19a

Vaše sredstvo za slikanje ? Sony-101-mp-cybersho-868048108
Nazad na vrh Ići dole
B10M
Početnik
Početnik



Broj poruka : 56
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 35
Lokacija : Doboj/Novi Sad

Vaše sredstvo za slikanje ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše sredstvo za slikanje ?   Vaše sredstvo za slikanje ? EmptyUto Jan 17, 2012 8:14 pm

Sony Ericsson K800i, koji radi mnogo dobre slike za jedan telefon star 5 godina. Very Happy

I Nokia 5800 XM, koja kako kad, ako joj se ćefne uradi odličnu sliku da staneš i gledaš, a nekada uradi neku jadnu sliku iako ima dobre uslove (mislim na osvjetljenost).

SE mnogo bolje odradi boje i oštrinu, tj. sam podesi parametre u zavisnosti od ambijentalnog osvjetljenja, dok kod Nokie to mora ručno da se štima, nije meni to mrsko štimati, ali nekada nemam vremena da štimam ako slikanm neki objekat u pokretu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.fordclubserbia.org
Mihael
Kondukter
Kondukter
Mihael


Broj poruka : 324
Datum upisa : 30.10.2011
Lokacija : Slavonski Brod

Vaše sredstvo za slikanje ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše sredstvo za slikanje ?   Vaše sredstvo za slikanje ? EmptyUto Jan 17, 2012 9:20 pm

Nokia X2-00, Nokia 6300 i za makete fotoaparat DC-5000 (marku ne znam)
X2 su odlične slike uvijek, samo kad se mrači mutne su jako, 6300 su solidne, a u fotića su predobre, odlične samo mi ga se neda vući za sobom..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.BHBus.net , www.bestbus.co.nr
Nenad_KM
Admin
Admin
Nenad_KM


Broj poruka : 732
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 30
Lokacija : Pančevo, Leposavić

Vaše sredstvo za slikanje ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše sredstvo za slikanje ?   Vaše sredstvo za slikanje ? EmptyUto Jan 17, 2012 9:38 pm

U glavnom foto aparat Benq 1450 slike vidite i sami kakve su a nekad dopunjujem i sa Nokiom X2 ukoliko mi se na aparatu isprazni baterija ili mi nije pri ruci..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vaše sredstvo za slikanje ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše sredstvo za slikanje ?   Vaše sredstvo za slikanje ? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vaše sredstvo za slikanje ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum o autobusima :: OSTALO :: Chat room-
Skoči na: