Forum o autobusima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum o autobusima

Forum ljubitelja autobusa i teretnih vozila.
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj

Ići dole 
+8
Nikola_6312
adin_zne
ILIJA PERLEZ
Nenad_KM
bokili_ks
roker70
Markoks
Milan
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Lazar KV
Početnik
Početnik
Lazar KV


Broj poruka : 135
Datum upisa : 25.01.2012
Godina : 28
Lokacija : Kraljevo

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 EmptyNed Feb 19, 2012 9:22 pm

Znam da je 672 dosta pohaban, bio je to prilično moćan auto, ali star je, dosta. Mislim samo da je glupo špricati autobus za manje od godinu dana. A 755 je imao dosta problema, što sa motorom, drugo, baš dosta je poskakivao, pomalo se to i sad oseća. Što se tiče Ikara, moji favoriti su 769 i 780. 780 je zmaj. Kad je dovezen iz Merime, presvučen pod je od njega napravio nov auto. Motor mu je odličan. Nego, interesuje me, da li će biti nabavke gradskih autobusa, sem Conecto-a, naravno?


Poslednji izmenio Lazar KV dana Ned Feb 19, 2012 9:32 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
GagiKs
Počasni član
Počasni član
GagiKs


Broj poruka : 247
Datum upisa : 11.12.2011
Godina : 36
Lokacija : Blace

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 EmptyNed Feb 19, 2012 9:29 pm

Ja ga vozim svaki dan po krugu i mogu ti reci da lepo odvaja i lepo krece ne trese a ne znam koliko ce jos da radi mada kako vidim ima da pociste ove ikare iz firme samo tako.
Nazad na vrh Ići dole
Lazar KV
Početnik
Početnik
Lazar KV


Broj poruka : 135
Datum upisa : 25.01.2012
Godina : 28
Lokacija : Kraljevo

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 EmptyNed Feb 19, 2012 9:33 pm

Kako su krenuli i do ovih novih će da stignu. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Lazar KV
Početnik
Početnik
Lazar KV


Broj poruka : 135
Datum upisa : 25.01.2012
Godina : 28
Lokacija : Kraljevo

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 EmptyNed Feb 19, 2012 9:37 pm

Kako ti se čine ovi stari Sanosi, kako je sa njima? Mislim kad si već spomenuo odvajanje, ima li neki da izbacuje iz brzine? Ovamo se jedan vozač žali da mu S213 slabo prima gas, mada, on ne vozi često taj autobus. Smile
Nazad na vrh Ići dole
GagiKs
Počasni član
Počasni član
GagiKs


Broj poruka : 247
Datum upisa : 11.12.2011
Godina : 36
Lokacija : Blace

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 EmptyNed Feb 19, 2012 9:40 pm

Nisam primetio a nisam ni cuo da se neko zalio na to,a sandze su mi ok ima po neka se tesko salta ali su zmajevi i znatno bolji od ikara.
Nazad na vrh Ići dole
Lazar KV
Početnik
Početnik
Lazar KV


Broj poruka : 135
Datum upisa : 25.01.2012
Godina : 28
Lokacija : Kraljevo

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 EmptyNed Feb 19, 2012 9:43 pm

Nzm, meni su ovi novi S213 sada omiljeni modeli, mada, kad mu se poveća broj obrtaja, mnogo kuka. A 415-ice su legende, žao mije samo što ih je sve manje.
Nazad na vrh Ići dole
GagiKs
Počasni član
Počasni član
GagiKs


Broj poruka : 247
Datum upisa : 11.12.2011
Godina : 36
Lokacija : Blace

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 EmptyNed Feb 19, 2012 9:50 pm

Kako sam negde procitao mislim da su ok i da ih hvale samo ne znam da li ih jos prave. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Lazar KV
Početnik
Početnik
Lazar KV


Broj poruka : 135
Datum upisa : 25.01.2012
Godina : 28
Lokacija : Kraljevo

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 EmptyNed Feb 19, 2012 9:53 pm

Motor im je 310 KS, DAF, 36 sedišta, troja vrata. Kada bi ih ovi kod nas bolje održavali, to bi bila čuda od mašina. Šta će biti sa 724, 725 i 730, kakve planove imaju za njih?
Nazad na vrh Ići dole
Markoks
Počasni član
Počasni član
Markoks


Broj poruka : 105
Datum upisa : 24.01.2012
Godina : 37
Lokacija : Krusevac,Beograd

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 EmptyPon Feb 20, 2012 2:57 pm

Laki problem sa 672 je taj sto je skoro po ovom snegu sleteo sa puta,i onda su krenuli ovi iz Krusevac puta da ga vade kamionom,pa se tada 672 pokidao na pola,sasija,ne znaju ni oni kako,zato su mu odmah skinuli tablice i stavili da ga seku,msm to mi je boki ispricao...jbg jeste steta sto e registrovan i prosle godine osprican...video sam u Ksu po gradu kad sam bio prosli vikend da je jos jedna 315-ica dobila istu boju kao sto ima 672,ali ne mogu da se setim koji je gb...Gahi pomazi...Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Markoks
Počasni član
Počasni član
Markoks


Broj poruka : 105
Datum upisa : 24.01.2012
Godina : 37
Lokacija : Krusevac,Beograd

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 EmptyPon Feb 20, 2012 3:08 pm

Evo ga 718 posle osvezenja...primetio sam da su mu zatvorili onaj prozorcic iznad soferke gde je trebalo da pise broj linije,pa je malo cudan,ali lepo odradjen...
Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 Fotografija0290-1
Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 Fotografija0291
Nazad na vrh Ići dole
Markoks
Počasni član
Počasni član
Markoks


Broj poruka : 105
Datum upisa : 24.01.2012
Godina : 37
Lokacija : Krusevac,Beograd

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 EmptyPon Feb 20, 2012 3:10 pm

Evo ga ja mislim 788, Boki vozi ga onaj Vasin sin za Buci cini mi se,nadam se da sam pogodio gb...
Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 Fotografija0289
i enterijer,josa je fotka,ali u svakom slucaju je kacim..Very Happy
Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 Fotografija0292


Poslednji izmenio Markoks dana Pon Feb 20, 2012 10:02 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Lazar KV
Početnik
Početnik
Lazar KV


Broj poruka : 135
Datum upisa : 25.01.2012
Godina : 28
Lokacija : Kraljevo

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 EmptyPon Feb 20, 2012 3:14 pm

Što se tiče 315-ice, 719 je bio ošprican isto kao i 672, 718 mi je sad ružan bez onog gore, to kad se stave lampice bude jako lepo, nije prvi kome je to urađeno, takvi su bili S200 gb 645 i 651 i s415 gb 660, a Conecto mi više liči na 788, on ide po tom kraju. A i po ovim držačima bih rekao da je taj u pitanju, jer msm da ih od prve ture samo on ima.
Nazad na vrh Ići dole
GagiKs
Počasni član
Počasni član
GagiKs


Broj poruka : 247
Datum upisa : 11.12.2011
Godina : 36
Lokacija : Blace

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 EmptyPon Feb 20, 2012 6:57 pm

gb719 je u pitanju Markoni njega su sredjivali bravari tamo nesto u komunalno kada je 672 iskljucen iz saobracaja ali za 3dana su presvukli par sedista i pustili ga u saobracaj i evo ga sljaka samo tako. Laki 724 ne pali alnaser mu otkazao jos pre snega, a 725 je takodje parkirana dok prodje zima,a 730 vidoh je jutros sljaka za Obrez i Ribare Smile 727 probio blok nocas po povratku iz Bg za njegovu sudbinu jos nista nije odluceno mada moze da mu se nasadi motor iz 672 :/
Nazad na vrh Ići dole
Lazar KV
Početnik
Početnik
Lazar KV


Broj poruka : 135
Datum upisa : 25.01.2012
Godina : 28
Lokacija : Kraljevo

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 EmptyPon Feb 20, 2012 8:19 pm

Otkud on sad u Bg-u? Zar on ne radi Blaževo i razvozi po Brusu? 728 je baš propao, ne verujem da će više da ga krpe, mada... Koliko će još ona 4 duboka da drže Leskovac?
Nazad na vrh Ići dole
bokili_ks
Počasni član
Počasni član
bokili_ks


Broj poruka : 180
Datum upisa : 25.01.2012
Lokacija : Krusevac Srbija

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 EmptyPon Feb 20, 2012 8:40 pm

Markoks ::
video sam u Ksu po gradu kad sam bio prosli vikend da je jos jedna 315-ica dobila istu boju kao sto ima 672,ali ne mogu da se setim koji je gb...Gahi pomazi...Very Happy
#719...

Markoks ::
Evo ga ja mislim 789, Boki vozi ga onaj Vasin sin za Buci cini mi se,nadam se da sam pogodio gb...
#788 i jeste Bata Vasin, sto bih ja rekao Bata-Vasin...


Poslednji izmenio bokili_ks dana Pon Feb 20, 2012 8:52 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
GagiKs
Počasni član
Počasni član
GagiKs


Broj poruka : 247
Datum upisa : 11.12.2011
Godina : 36
Lokacija : Blace

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 EmptyPon Feb 20, 2012 8:48 pm

Laki on je rasporedjen u Brusu kao sto znamo,a za vikend je bila ludnica pa su u sub isli dva busa sa Kopaonika,a u nedelju tri sa Kopaonika i jedan iz Brusa i iz Ks ko zna koliko nisam pitao. A ova 4 ce se zameniti kada stignu zamene jer nema ko da ih menja,a moze jos one da pice taj turnus. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Lazar KV
Početnik
Početnik
Lazar KV


Broj poruka : 135
Datum upisa : 25.01.2012
Godina : 28
Lokacija : Kraljevo

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 EmptyPon Feb 20, 2012 9:50 pm

E to jeste, kad nagrnu studenti... Ali dobro, ako otaljam ovu gimnaziju i ja ću u te vode study Very Happy što se 727 tiče, znači, ili će da ga krpe ili da ga povuku i iz Brusa i iz saobraćaja, mada može on još da služi. Poslednji put me je njim vozio Vučetić, koliko se sećam. na liniji Niš - Zlatibor negde početkom oktobra prošle godine.
Nazad na vrh Ići dole
Markoks
Počasni član
Počasni član
Markoks


Broj poruka : 105
Datum upisa : 24.01.2012
Godina : 37
Lokacija : Krusevac,Beograd

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 EmptyPon Feb 20, 2012 10:04 pm

Ispravljeno Boki...Laki juce je bila ludnica za Bg celi dan,kao da je Bozic ili Uskrs,tako da su sljakale i duboke 315-ice...juce je pored 11 redovnih linija za Bg,otislo i 18 vanrednih,od toga samo 7 buseva u 19:00,i vanredni polazsci u 20:00 i 21:00h...video sam cak je i 792 bez logoa Jugoprevoza dosao i dovezao putnike kao kola3 u 16:30...Ludnica...hehhe
Nazad na vrh Ići dole
GagiKs
Počasni član
Počasni član
GagiKs


Broj poruka : 247
Datum upisa : 11.12.2011
Godina : 36
Lokacija : Blace

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 EmptyPon Feb 20, 2012 10:57 pm

Radi se burazeri radi se Smile Laki iskreno nikad mi se nije svidjao 727 ne znam sto,a jeste Vucetic ga vozio i kod njega mu radili generalnu i on je presao sa njim 100000km posle toga i rek'o mi da je bio ok dokle ga je on vozio i nije presao na 721, e sada neka sami odluce sta ce i kako ce oko njega,a kako sam danas nacuo da stizu 10 Conecta. Smile
Nazad na vrh Ići dole
GagiKs
Počasni član
Počasni član
GagiKs


Broj poruka : 247
Datum upisa : 11.12.2011
Godina : 36
Lokacija : Blace

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 EmptySre Feb 22, 2012 11:49 pm

gb725 i 730
Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 DSCI0002-8
#746
Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 DSCI0003-8
#793
Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 DSCI0005-9
#790
Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 DSCI0009-7
#805
Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 DSCI0010-7
Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 DSCI0011-4
Tegljac sa cisternom u vlasnistvu Jugoprevoza po meni ne radi dovoljno svoj deo posla Rolling Eyes
Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 DSCI0008-7
Mercedes Benz 1935 sluzi za intervencije,a uglavnom propada Sad
Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 DSCI0012-4



Pitanje za sve sta ima zanimljivo na ovom kamionu? Wink
Nazad na vrh Ići dole
Markoks
Počasni član
Počasni član
Markoks


Broj poruka : 105
Datum upisa : 24.01.2012
Godina : 37
Lokacija : Krusevac,Beograd

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 EmptyČet Feb 23, 2012 12:09 am

Zastava Jugoslavije sa petokrakom na onom djavolu sto je okacen na krovu...??? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
GagiKs
Počasni član
Počasni član
GagiKs


Broj poruka : 247
Datum upisa : 11.12.2011
Godina : 36
Lokacija : Blace

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 EmptyČet Feb 23, 2012 12:29 am

Upravo tako Markoni a onaj djavo je za vetar valjda a kako se zove ne znam Smile
Nazad na vrh Ići dole
bokili_ks
Počasni član
Počasni član
bokili_ks


Broj poruka : 180
Datum upisa : 25.01.2012
Lokacija : Krusevac Srbija

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 EmptySub Feb 25, 2012 3:41 pm

#790 unutrasnja rasveta...
Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 120225-0911

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 120225-0911001

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 120225-0912
Nazad na vrh Ići dole
GagiKs
Počasni član
Počasni član
GagiKs


Broj poruka : 247
Datum upisa : 11.12.2011
Godina : 36
Lokacija : Blace

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 EmptySub Feb 25, 2012 6:49 pm

Boki super jos nocu da ih slikas i bice u fulu Smile
Nazad na vrh Ići dole
bokili_ks
Počasni član
Počasni član
bokili_ks


Broj poruka : 180
Datum upisa : 25.01.2012
Lokacija : Krusevac Srbija

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 EmptySub Feb 25, 2012 7:21 pm

Vec sam pokusao nocu ali se ne vidi nista sem svetala tako da je ipak ova varijanta preglednija a i daje poentu svemu a to je ispravnost svake pa i posldenje sijalice sto je olicenje posade tog vozila...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj
Nazad na vrh 
Strana 5 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
 Similar topics
-
» Niš ekspres gradski i prigradski saobraćaj
» Lasta gradski saobraćaj
» Lasta prigradski saobraćaj
» Van Hool - gradski/prigradski
» MAZ - gradski/prigradski autobusi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum o autobusima :: PREVOZNICI :: Prevoznici iz Srbije :: Jugoprevoz, Krusevac-
Skoči na: