Forum o autobusima

Forum ljubitelja autobusa i teretnih vozila.
 
PrijemTražiRegistruj sePristupi

Delite
 

 Prevoz Putnika, Zavidovići

Ići dole 
AutorPoruka
Mustafa YJM
Početnik
Početnik
Mustafa YJM

Broj poruka : 110
Datum upisa : 30.10.2011

Prevoz Putnika, Zavidovići Empty
PočaljiNaslov: Prevoz Putnika, Zavidovići   Prevoz Putnika, Zavidovići EmptyNed Okt 30, 2011 10:16 pm

Prevoz putnika doo Zavidovići
Omladinsko naselje bb
tel:+387 32 878 120
www.prevozputnika.ba



Prevoz Putnika, Zavidovići Image0327
Prevoz Putnika, Zavidovići Image0332
Nazad na vrh Ići dole
adin_zne
Magnat
Magnat
adin_zne

Broj poruka : 1204
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 24
Lokacija : Breza

Prevoz Putnika, Zavidovići Empty
PočaljiNaslov: Re: Prevoz Putnika, Zavidovići   Prevoz Putnika, Zavidovići EmptyPon Okt 31, 2011 9:04 am

Prevoz Putnika, Zavidovići Slika2521

Prevoz Putnika, Zavidovići Dscn1907x

Prevoz Putnika, Zavidovići Dscn1913q

Prevoz Putnika, Zavidovići Dscn2174w

Prevoz Putnika, Zavidovići Photo0129a

Prevoz Putnika, Zavidovići Photo0272l

Prevoz Putnika, Zavidovići Photo0279r
Nazad na vrh Ići dole
adin_zne
Magnat
Magnat
adin_zne

Broj poruka : 1204
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 24
Lokacija : Breza

Prevoz Putnika, Zavidovići Empty
PočaljiNaslov: Re: Prevoz Putnika, Zavidovići   Prevoz Putnika, Zavidovići EmptyPon Okt 31, 2011 9:05 am

Prevoz Putnika, Zavidovići Dscn2529a

Prevoz Putnika, Zavidovići Dscn2530cn

Prevoz Putnika, Zavidovići Dscn2680q

Prevoz Putnika, Zavidovići Dscn2693q

Prevoz Putnika, Zavidovići Photo0395c
Nazad na vrh Ići dole
adin_zne
Magnat
Magnat
adin_zne

Broj poruka : 1204
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 24
Lokacija : Breza

Prevoz Putnika, Zavidovići Empty
PočaljiNaslov: Re: Prevoz Putnika, Zavidovići   Prevoz Putnika, Zavidovići EmptyUto Jan 31, 2012 4:13 pm

Otvorili su novu liniju za Italiju, i izgleda da su kupili Setru S417 HDH.

_________________
Neoplan VIP Class
Nazad na vrh Ići dole
dani-ze



Broj poruka : 27
Datum upisa : 10.02.2012
Godina : 24

Prevoz Putnika, Zavidovići Empty
PočaljiNaslov: Re: Prevoz Putnika, Zavidovići   Prevoz Putnika, Zavidovići EmptySub Feb 25, 2012 3:24 pm

Prevoz Putnika, Zavidovići 280120123344
Prevoz Putnika, Zavidovići 190220123734
Prevoz Putnika, Zavidovići 160120122648
Prevoz Putnika, Zavidovići 160120122626
Prevoz Putnika, Zavidovići 010120121476
Prevoz Putnika, Zavidovići 010120121456
Prevoz Putnika, Zavidovići 160120122575
Prevoz Putnika, Zavidovići 080120122060
Prevoz Putnika, Zavidovići 090120122150
Prevoz Putnika, Zavidovići 090120122166
Prevoz Putnika, Zavidovići Dsc05527
Prevoz Putnika, Zavidovići 200120122880
Prevoz Putnika, Zavidovići 070120121827
Prevoz Putnika, Zavidovići 050120121613
Prevoz Putnika, Zavidovići 47902653
Prevoz Putnika, Zavidovići 010220123492
Prevoz Putnika, Zavidovići 010220123491
Prevoz Putnika, Zavidovići 180120122712
Prevoz Putnika, Zavidovići 070120122016
Prevoz Putnika, Zavidovići 070120122014
Prevoz Putnika, Zavidovići 070120122009
Prevoz Putnika, Zavidovići 070120122007
Prevoz Putnika, Zavidovići 070120122006
Prevoz Putnika, Zavidovići 070120122015
Prevoz Putnika, Zavidovići 190220123745
Prevoz Putnika, Zavidovići 080120122086
Nazad na vrh Ići dole
roker70
Admin
Admin


Broj poruka : 986
Datum upisa : 31.10.2011

Prevoz Putnika, Zavidovići Empty
PočaljiNaslov: Re: Prevoz Putnika, Zavidovići   Prevoz Putnika, Zavidovići EmptySub Feb 25, 2012 10:39 pm

dobra ona 303-ka crna..
Nazad na vrh Ići dole
Benjo(ReTours)
Početnik
Početnik
Benjo(ReTours)

Broj poruka : 185
Datum upisa : 09.01.2012
Godina : 23
Lokacija : Hannover (D)

Prevoz Putnika, Zavidovići Empty
PočaljiNaslov: Re: Prevoz Putnika, Zavidovići   Prevoz Putnika, Zavidovići EmptyNed Feb 26, 2012 9:25 am

Dobar onaj Neoplan troosovinac
Nazad na vrh Ići dole
adin_zne
Magnat
Magnat
adin_zne

Broj poruka : 1204
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 24
Lokacija : Breza

Prevoz Putnika, Zavidovići Empty
PočaljiNaslov: Re: Prevoz Putnika, Zavidovići   Prevoz Putnika, Zavidovići EmptyNed Feb 26, 2012 10:48 am

Inače sva su im vozila u tip-top stanju.

_________________
Neoplan VIP Class
Nazad na vrh Ići dole
roker70
Admin
Admin


Broj poruka : 986
Datum upisa : 31.10.2011

Prevoz Putnika, Zavidovići Empty
PočaljiNaslov: Re: Prevoz Putnika, Zavidovići   Prevoz Putnika, Zavidovići EmptyNed Feb 26, 2012 12:19 pm

adin_zne ::
Inače sva su im vozila u tip-top stanju.

jesu sad sam bas prelistao imaju sarolik vozni park ali ocuvan...za pohvalu...
Nazad na vrh Ići dole
dani-ze



Broj poruka : 27
Datum upisa : 10.02.2012
Godina : 24

Prevoz Putnika, Zavidovići Empty
PočaljiNaslov: Re: Prevoz Putnika, Zavidovići   Prevoz Putnika, Zavidovići EmptySre Apr 04, 2012 7:08 pm

Prevoz Putnika, Zavidovići 010420124665
Prevoz Putnika, Zavidovići 010420124677
Prevoz Putnika, Zavidovići 010420124678
Prevoz Putnika, Zavidovići 180320124481
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Prevoz Putnika, Zavidovići Empty
PočaljiNaslov: Re: Prevoz Putnika, Zavidovići   Prevoz Putnika, Zavidovići Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Prevoz Putnika, Zavidovići
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum o autobusima :: PREVOZNICI :: Prevoznici iz BiH-
Skoči na: