Forum o autobusima

Forum ljubitelja autobusa i teretnih vozila.
 
PrijemTražiRegistruj sePristupi

Delite
 

 Gradski prevoz Zenica

Ići dole 
AutorPoruka
dani-ze



Broj poruka : 27
Datum upisa : 10.02.2012
Godina : 24

Gradski prevoz Zenica Empty
PočaljiNaslov: Gradski prevoz Zenica   Gradski prevoz Zenica EmptySub Feb 25, 2012 6:41 pm

GRADSKI PREVOZ U ZENICI OBAVLJAJU 3 FIRME:

1. ZENICATRANS - PREVOZ PUTNIKA
2. BISS - TOURS
3. BOSMEKIN TRANS


Gradski prevoz Zenica 200120122984
Gradski prevoz Zenica 010120121460
Gradski prevoz Zenica 010120121481
Gradski prevoz Zenica 010120121510
Gradski prevoz Zenica 010120121520
Gradski prevoz Zenica 010120121524
Gradski prevoz Zenica 17122011800
Gradski prevoz Zenica 17122011803
Gradski prevoz Zenica 17122011879
Gradski prevoz Zenica 050120121642
Gradski prevoz Zenica 050120121643
Gradski prevoz Zenica 050120121645
Gradski prevoz Zenica 050120121658
Gradski prevoz Zenica 060120121758
Gradski prevoz Zenica 060120121759
Gradski prevoz Zenica 070120121895
Gradski prevoz Zenica 070120121900
Gradski prevoz Zenica 070120121916
Gradski prevoz Zenica 070120121922
Gradski prevoz Zenica 070120121956
Gradski prevoz Zenica 070120121961
Gradski prevoz Zenica 070120121986
Gradski prevoz Zenica 070120122000
Gradski prevoz Zenica 080120122038
Gradski prevoz Zenica 080120122040
Gradski prevoz Zenica 080120122041
Gradski prevoz Zenica 080120122045
Gradski prevoz Zenica 080120122046
Gradski prevoz Zenica 080120122047
Gradski prevoz Zenica 080120122048
Gradski prevoz Zenica 080120122054
Gradski prevoz Zenica 090120122136
Gradski prevoz Zenica 200120122984
Gradski prevoz Zenica 200120122970
Gradski prevoz Zenica 200120122961
Gradski prevoz Zenica 200120122909
Gradski prevoz Zenica 090120122146
Nazad na vrh Ići dole
adin_zne
Magnat
Magnat
adin_zne

Broj poruka : 1204
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 24
Lokacija : Breza

Gradski prevoz Zenica Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradski prevoz Zenica   Gradski prevoz Zenica EmptySub Feb 25, 2012 8:10 pm

Najviše mi se sviđa Centroliner, a i HIGER-i nisu loši.

_________________
Neoplan VIP Class
Nazad na vrh Ići dole
Mihael
Kondukter
Kondukter
Mihael

Broj poruka : 324
Datum upisa : 30.10.2011
Lokacija : Slavonski Brod

Gradski prevoz Zenica Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradski prevoz Zenica   Gradski prevoz Zenica EmptySub Feb 25, 2012 9:36 pm

I meni, zna se tko obožava Centraće ovdje Razz

_________________
Kommissar Rex king
Gradski prevoz Zenica Ou5xq9
Nazad na vrh Ići dole
http://www.BHBus.net , www.bestbus.co.nr
Sponsored content




Gradski prevoz Zenica Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradski prevoz Zenica   Gradski prevoz Zenica Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Gradski prevoz Zenica
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum o autobusima :: PREVOZNICI :: Prevoznici iz BiH-
Skoči na: