Forum o autobusima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum o autobusima

Forum ljubitelja autobusa i teretnih vozila.
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 B10M u drugom imenu Iosis

Ići dole 
+4
adin_zne
Profesionalac
Nenad_KM
B10M
8 posters
AutorPoruka
B10M
Početnik
Početnik



Broj poruka : 56
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 36
Lokacija : Doboj/Novi Sad

B10M u drugom imenu Iosis  Empty
PočaljiNaslov: B10M u drugom imenu Iosis    B10M u drugom imenu Iosis  EmptyPet Nov 04, 2011 7:38 pm

Registrovao sam se prije par dana, pa nikako da se predstavim. Mada se neki i znamo sa autobusi.net foruma.

Zovem se Vedran, rođen sam kao vrlo mlad davne 1988. godine kao treći član dvočlane porodice.
U Doboju išao u školu, a i šta drugo nego kuća-škola, škola kuća. Trenutno sam u Novom Sadu, derem nauke, ali nešto su potvrde pa ne ide baš najbolje. Al' dobro... ispitnih rokova nikada neće nestati. Laughing

Zanimam se za sva vozila sa 4 i više točkova, jedino bicikl volim na dva. Very Happy Takođe brodovi, podmornice, avioni, građevinske mašine, ma sve što se kreće, plovi i leti. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.fordclubserbia.org
Nenad_KM
Admin
Admin
Nenad_KM


Broj poruka : 732
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 31
Lokacija : Pančevo, Leposavić

B10M u drugom imenu Iosis  Empty
PočaljiNaslov: Re: B10M u drugom imenu Iosis    B10M u drugom imenu Iosis  EmptyPet Nov 04, 2011 7:40 pm

Dobro došao Vedrane!
Nazad na vrh Ići dole
Profesionalac
Počasni član
Počasni član
Profesionalac


Broj poruka : 602
Datum upisa : 30.10.2011
Lokacija : Novi Sad

B10M u drugom imenu Iosis  Empty
PočaljiNaslov: Re: B10M u drugom imenu Iosis    B10M u drugom imenu Iosis  EmptyPet Nov 04, 2011 7:59 pm

Mene si našao,a?! Odmah sam te prepoznao čim sam te ugledao. Samo ti braniš vozače bili u pravu,bili u krivu. Sutra da te vidim na Autobuskoj stanici da si došao i da slikaš sve što se kreće(na točkovima). Ranom zorom da te vidim na stanici(pod uslovom da nemaš da učiš za ispit), da te ja "Preslišam" malo. Inače dobrodošao i slike da kačiš uzduž i popreko. Nemoj da te bije "Maler"(Maljer doljazi vamo odmah, dolazi kiklop dva sa pola četiri,nemaš gde da utekneš). Ajde i dođi sebi dok još imaš kome. Ovo je figurativno.
Nazad na vrh Ići dole
B10M
Početnik
Početnik



Broj poruka : 56
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 36
Lokacija : Doboj/Novi Sad

B10M u drugom imenu Iosis  Empty
PočaljiNaslov: Re: B10M u drugom imenu Iosis    B10M u drugom imenu Iosis  EmptyPet Nov 04, 2011 8:03 pm

Došao bih ja, nego u pola jedan imam ispit, poslije toga idem na kafu sa hihi, a onda kod druga na proslavu, čovjek diplomirao. Very Happy
Doću sledeće sedmice kad mi prođe frka oko upisa na faks. Išao sam ja sa tvojim kolegom u ranu zoru, prije izlaska sunca. Very Happy
A što se tiče slika, slabo ja slikam onako samo eto pa kako ispadne, ako slikam gledam da to ispadne umjetnički. Cool
Nazad na vrh Ići dole
http://www.fordclubserbia.org
Profesionalac
Počasni član
Počasni član
Profesionalac


Broj poruka : 602
Datum upisa : 30.10.2011
Lokacija : Novi Sad

B10M u drugom imenu Iosis  Empty
PočaljiNaslov: Re: B10M u drugom imenu Iosis    B10M u drugom imenu Iosis  EmptyPet Nov 04, 2011 8:13 pm

Umetniče ne čitaš šta sam napisao. Citiraću se:"Ranom zorom da te vidim na stanici(pod uslovom da nemaš da učiš za ispit),". Ne ljutim se ja na tebe ali ako ne položiš ispit onda ću malo da te preslišam(biće peglanje). Šalim se. Samo ti položi za ostalo ćemo lako. Nisam ni ja ništa bolji od tebe(picajzla sam i ja), što se tiče skoro svega(osim mog izgleda).Hahahahahahaha(ovo je umesto Smajlija)!
Nazad na vrh Ići dole
B10M
Početnik
Početnik



Broj poruka : 56
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 36
Lokacija : Doboj/Novi Sad

B10M u drugom imenu Iosis  Empty
PočaljiNaslov: Re: B10M u drugom imenu Iosis    B10M u drugom imenu Iosis  EmptyPet Nov 04, 2011 8:26 pm

Ja sam bogme atletsko-manekenski građen, naročito sam ponosan na svoj bojler. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.fordclubserbia.org
Profesionalac
Počasni član
Počasni član
Profesionalac


Broj poruka : 602
Datum upisa : 30.10.2011
Lokacija : Novi Sad

B10M u drugom imenu Iosis  Empty
PočaljiNaslov: Re: B10M u drugom imenu Iosis    B10M u drugom imenu Iosis  EmptyPet Nov 04, 2011 8:40 pm

Znaš kako kažu u Vojvodini? Ispod brega dobar kukuruz raste.I drugo praviš mu "ladovinu da se ne oznoji". Ionako ženske ne padaju na izgled već na Inteligenciju(što veći novčanik to ti je veći IQ). Zato samo opušteno(ne baš sve,kaiš zategni da ti ne spadnu pantalone,hahahaha).Znaš ti dobro na šta sam mislio.
Nazad na vrh Ići dole
B10M
Početnik
Početnik



Broj poruka : 56
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 36
Lokacija : Doboj/Novi Sad

B10M u drugom imenu Iosis  Empty
PočaljiNaslov: Re: B10M u drugom imenu Iosis    B10M u drugom imenu Iosis  EmptyPet Nov 04, 2011 8:55 pm

To za kukuruze znam. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.fordclubserbia.org
adin_zne
Magnat
Magnat
adin_zne


Broj poruka : 1204
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 29
Lokacija : Breza

B10M u drugom imenu Iosis  Empty
PočaljiNaslov: Re: B10M u drugom imenu Iosis    B10M u drugom imenu Iosis  EmptyPet Nov 04, 2011 8:56 pm

Welcome !
Nazad na vrh Ići dole
B10M
Početnik
Početnik



Broj poruka : 56
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 36
Lokacija : Doboj/Novi Sad

B10M u drugom imenu Iosis  Empty
PočaljiNaslov: Re: B10M u drugom imenu Iosis    B10M u drugom imenu Iosis  EmptyPet Nov 04, 2011 9:14 pm

Misliš vel'ko M. lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.fordclubserbia.org
Mustafa YJM
Početnik
Početnik
Mustafa YJM


Broj poruka : 110
Datum upisa : 30.10.2011

B10M u drugom imenu Iosis  Empty
PočaljiNaslov: Re: B10M u drugom imenu Iosis    B10M u drugom imenu Iosis  EmptyPet Nov 04, 2011 10:36 pm

Dobrodošao Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
ILIJA PERLEZ
Početnik
Početnik
ILIJA PERLEZ


Broj poruka : 134
Datum upisa : 31.10.2011
Godina : 31
Lokacija : Perlez

B10M u drugom imenu Iosis  Empty
PočaljiNaslov: Re: B10M u drugom imenu Iosis    B10M u drugom imenu Iosis  EmptySub Nov 05, 2011 1:00 pm

Dobrodošao Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Milan
Admin
Admin
Milan


Broj poruka : 162
Datum upisa : 29.10.2011
Lokacija : Nikšić, Montenegro

B10M u drugom imenu Iosis  Empty
PočaljiNaslov: Re: B10M u drugom imenu Iosis    B10M u drugom imenu Iosis  EmptyNed Nov 06, 2011 4:12 pm

Dobrodosao dobri covjece koji davas informacije o busevima neznancima Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://bestbus.serbianforum.info
najsporiji
Počasni član
Počasni član
najsporiji


Broj poruka : 45
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac

B10M u drugom imenu Iosis  Empty
PočaljiNaslov: Re: B10M u drugom imenu Iosis    B10M u drugom imenu Iosis  EmptySre Dec 21, 2011 2:56 pm

Dobrodosao Vedrane, Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





B10M u drugom imenu Iosis  Empty
PočaljiNaslov: Re: B10M u drugom imenu Iosis    B10M u drugom imenu Iosis  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
B10M u drugom imenu Iosis
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum o autobusima :: OSTALO :: Predstavljanje-
Skoči na: