Forum o autobusima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum o autobusima

Forum ljubitelja autobusa i teretnih vozila.
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma

Ići dole 
+9
Profesionalac
Nikola_6312
bokili_ks
siera
Nenad_KM
Miodrag
Mihael
Mustafa YJM
Milan
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
adin_zne
Magnat
Magnat
adin_zne


Broj poruka : 1204
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 29
Lokacija : Breza

Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma   Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 EmptySub Feb 04, 2012 5:07 pm

Želim imena tih foruma, koji su uzeli tvoje slike. Napiši ih ovde ili mi pošalji u poruci, ali oću da znam !
Nazad na vrh Ići dole
Nenad_KM
Admin
Admin
Nenad_KM


Broj poruka : 732
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 30
Lokacija : Pančevo, Leposavić

Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma   Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 EmptySub Feb 04, 2012 6:37 pm

Evo jedan logo koji sam ja na brzinu uradio danas
Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 Logobestbus

Nazad na vrh Ići dole
Milan
Admin
Admin
Milan


Broj poruka : 162
Datum upisa : 29.10.2011
Lokacija : Nikšić, Montenegro

Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma   Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 EmptySub Feb 04, 2012 8:31 pm

Nenad_KM ::
Evo jedan logo koji sam ja na brzinu uradio danas
Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 Logobestbus


Odlican je... Samo ako moze bez pozadine, i da bude u vise boja... I da se stavlja na slike slobodno. Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://bestbus.serbianforum.info
Nenad_KM
Admin
Admin
Nenad_KM


Broj poruka : 732
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 30
Lokacija : Pančevo, Leposavić

Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma   Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 EmptySub Feb 04, 2012 10:02 pm

Će sredimo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
becks89
Početnik
Početnik
becks89


Broj poruka : 87
Datum upisa : 15.02.2012
Godina : 27
Lokacija : Stari Banovci

Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma   Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 EmptySre Feb 15, 2012 6:20 pm

Što se tiče zabrane postavljanja slika novih članova,rešenje je (bar u mom slučaju) bilo postavljanje img tagova na početak i kraj linka,direktan link ne možete postaviti ,bar ja ne ..Nadam se da je u tome fazon..

E sad moja zamerka je na preglednost foruma,prvenstveno slabo se vide slova na ovoj pozadini(mislim da je rešenje u jednobojnoj svetlijoj pozadini)(mada moguće da je to dok se ne priviknem ,pošto sam nov)a druga zamerka na preglednost je što je sve nekako razbacano,mislim da bi bolje bilo da se postavi recimo proizvođači,i onda tačan naziv firme za svaki,i onda u pod temi proizvođača,da imamo gradski prigradski itd,takođe mislim da bi gradski prevozi u ex-yu državama trebali dobiti posebnu ,akako bi smo odvojili gradski i međugradski prevoz..

Ali da ne bude da sam ovde došao da pametujem i da mračim,to je samo moje mišljenje za poboljšanje rada ovog foruma,takođe da pohvalim sam dizajn foruma,i dobru atmosferu koja ovde vlada,i mislim da je to jedan od razloga što ljudi ovde dolaze Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://busnet.serbianforum.info
Cuja

Cuja


Broj poruka : 14
Datum upisa : 10.02.2012
Godina : 26
Lokacija : Ravno Selo ( VRBAS )

Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma   Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 EmptyČet Feb 16, 2012 11:52 am

Podrzavam misljenje Smile
Nazad na vrh Ići dole
bokili_ks
Počasni član
Počasni član
bokili_ks


Broj poruka : 180
Datum upisa : 25.01.2012
Lokacija : Krusevac Srbija

Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma   Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 EmptyNed Feb 19, 2012 6:40 pm

Idi na stranu : > 1, 2, 3... ^....
Svi znate sta je ovo i gde stoji...
Znaci... po tri puta nabadam dok ne pogodim zeljenu oznaku... lupa mi treba da je pogodim...
Slozicete se da je i suvise sitno a sto je najgore dosta se koristi pri radu i razgledanju foruma, pa s'toga molim ako postoji mogucnost da se nekako uveca ili sta ja znam, mozda zameni, kako god samo da bude malo pristupacnije...
Nazad na vrh Ići dole
Nenad_KM
Admin
Admin
Nenad_KM


Broj poruka : 732
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 30
Lokacija : Pančevo, Leposavić

Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma   Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 EmptyNed Feb 19, 2012 9:02 pm

Videcemo nesto da sredimo..
Nazad na vrh Ići dole
bokili_ks
Počasni član
Počasni član
bokili_ks


Broj poruka : 180
Datum upisa : 25.01.2012
Lokacija : Krusevac Srbija

Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma   Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 EmptyNed Feb 19, 2012 9:09 pm

Mozda bi jedno od resenja moglo biti i ubacanje jos dve komande PREHODNA - SLEDECA STRANA...
Nazad na vrh Ići dole
bokili_ks
Počasni član
Počasni član
bokili_ks


Broj poruka : 180
Datum upisa : 25.01.2012
Lokacija : Krusevac Srbija

Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma   Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 EmptyPet Feb 24, 2012 11:16 pm

Neke od tema ne otvaram bas cesto ali mi jedna upade u oko i moram da pitam nadlezne i ovlascene za ovaj forum...
DA LI JE DOZVOLJENO OMALOVAZAVANJE I PLJUVANJE, CIME SE, KAKO SAM MOGAO PRIMETITI, POJEDINI CLANOVI OVDE SLUZE, ILI SAM OPET JA POGRESNO PROTUMACIO SLEDECI POST

Ma ja ciganija živa, ništa nije organizirano auta parkirana po peronima..

_________________
Kommissar Rex
Nazad na vrh Ići dole
Nenad_KM
Admin
Admin
Nenad_KM


Broj poruka : 732
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 30
Lokacija : Pančevo, Leposavić

Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma   Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 EmptyPet Feb 24, 2012 11:26 pm

bokili_ks ::
Neke od tema ne otvaram bas cesto ali mi jedna upade u oko i moram da pitam nadlezne i ovlascene za ovaj forum...
DA LI JE DOZVOLJENO OMALOVAZAVANJE I PLJUVANJE, CIME SE, KAKO SAM MOGAO PRIMETITI, POJEDINI CLANOVI OVDE SLUZE, ILI SAM OPET JA POGRESNO PROTUMACIO SLEDECI POST

Ma ja ciganija živa, ništa nije organizirano auta parkirana po peronima..

_________________
Kommissar Rex
Napiši mi u PP ko je autor ovog posta i gde se post nalazi pa ćemo da vidimo za dalje!
Nazad na vrh Ići dole
bokili_ks
Počasni član
Počasni član
bokili_ks


Broj poruka : 180
Datum upisa : 25.01.2012
Lokacija : Krusevac Srbija

Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma   Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 EmptyPet Feb 24, 2012 11:30 pm

Nenad_KM ::
bokili_ks ::
Neke od tema ne otvaram bas cesto ali mi jedna upade u oko i moram da pitam nadlezne i ovlascene za ovaj forum...
DA LI JE DOZVOLJENO OMALOVAZAVANJE I PLJUVANJE, CIME SE, KAKO SAM MOGAO PRIMETITI, POJEDINI CLANOVI OVDE SLUZE, ILI SAM OPET JA POGRESNO PROTUMACIO SLEDECI POST

Ma ja ciganija živa, ništa nije organizirano auta parkirana po peronima..

_________________
Kommissar Rex
Napiši mi u PP ko je autor ovog posta i gde se post nalazi pa ćemo da vidimo za dalje!
Mislim da je bas na tvoj post usledila ovkva replika... Potrazi na autobuske stanice i slike stanice u Leposavicu, pa ces na sledecoj strani naci...
Nazad na vrh Ići dole
Mihael
Kondukter
Kondukter
Mihael


Broj poruka : 324
Datum upisa : 30.10.2011
Lokacija : Slavonski Brod

Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma   Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 EmptySub Feb 25, 2012 12:02 pm

Vidim da se mene ovdje stvarno mrzi i to od jednog ili 2 člana.. I ako imate šta protiv mene lično mi recite a ne da doznajem od nekog trećeg.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.BHBus.net , www.bestbus.co.nr
Nenad_KM
Admin
Admin
Nenad_KM


Broj poruka : 732
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 30
Lokacija : Pančevo, Leposavić

Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma   Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 EmptySub Feb 25, 2012 1:34 pm

Niko tebe ovde ne mrzi..
Nazad na vrh Ići dole
Profesionalac
Počasni član
Počasni član
Profesionalac


Broj poruka : 602
Datum upisa : 30.10.2011
Lokacija : Novi Sad

Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma   Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 EmptySub Feb 25, 2012 2:17 pm

Ajde malo da stanemo na loptu i uzmemo Tajm-aut. Mihael nije sigurno imao nameru da nekog uvredi lično. On je samo dao svoj komentar,koji se odnosio na trenutno stanje Autobuske stanice,komentar nije baš za pohvalu ali isto tako nije sigurno imao krajnju nameru nikoga da vređa. Obzirom da je Mihael mlad momak(maloletni član ove biblioteke),ja smatram da dalje ne treba pričati i pisati o ovome. Pošto ga je već Nenad opomenuo,ja mislim da je to dovoljno. Ovo je moj stav i moje lično mišljenje. Ne treba dizati tenziju i dolivati ulje na vatru.
Za kolegu Bokili_kš: Imali ste negativna iskustva na onom drugom forumu,nemojte sada vi da budete dežurni panduri na ovom forumu. Zbog ograničene slobode mišljenja ste i došli ovde,zato je ljudski, ako neko pogreši da se upozori i posavetuje,umesto da se odmah krene sa napadom.Nemoj mi reći kolega da nikada nisi pogrešio,ili da nisi nešto pogrešno rekao.Treba uzeti u obzir i godine koje ima Mihael(ima 12 godina),on sigurno nije imao nameru nikoga da "Omalovažava i pljuje",na ovom forumu.
Ja koliko sam shvatio, ovaj forum treba da ima edukaciono-informacioni karakter plus da se zabavljamo i družimo. Ako neko smatra da nisam u pravu, neka mi to kaže, da ne živim u zabludi.
I ja kada pogrešim volim da me neko ispravi i upozori,jer ko radi taj i greši.Svakom može da se dogodi da uradi ili kaže nešto nepromišljeno.
Nazad na vrh Ići dole
bokili_ks
Počasni član
Počasni član
bokili_ks


Broj poruka : 180
Datum upisa : 25.01.2012
Lokacija : Krusevac Srbija

Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma   Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 EmptySub Feb 25, 2012 3:06 pm

Profesionalac ::
Ajde malo da stanemo na loptu i uzmemo Tajm-aut. Mihael nije sigurno imao nameru da nekog uvredi lično. On je samo dao svoj komentar,koji se odnosio na trenutno stanje Autobuske stanice,komentar nije baš za pohvalu ali isto tako nije sigurno imao krajnju nameru nikoga da vređa. Obzirom da je Mihael mlad momak(maloletni član ove biblioteke),ja smatram da dalje ne treba pričati i pisati o ovome. Pošto ga je već Nenad opomenuo,ja mislim da je to dovoljno. Ovo je moj stav i moje lično mišljenje. Ne treba dizati tenziju i dolivati ulje na vatru.
Za kolegu Bokili_kš: Imali ste negativna iskustva na onom drugom forumu,nemojte sada vi da budete dežurni panduri na ovom forumu. Zbog ograničene slobode mišljenja ste i došli ovde,zato je ljudski, ako neko pogreši da se upozori i posavetuje,umesto da se odmah krene sa napadom.Nemoj mi reći kolega da nikada nisi pogrešio,ili da nisi nešto pogrešno rekao.Treba uzeti u obzir i godine koje ima Mihael(ima 12 godina),on sigurno nije imao nameru nikoga da "Omalovažava i pljuje",na ovom forumu.
Ja koliko sam shvatio, ovaj forum treba da ima edukaciono-informacioni karakter plus da se zabavljamo i družimo. Ako neko smatra da nisam u pravu, neka mi to kaže, da ne živim u zabludi.
I ja kada pogrešim volim da me neko ispravi i upozori,jer ko radi taj i greši.Svakom može da se dogodi da uradi ili kaže nešto nepromišljeno.
Ne znam o cemu pricas??? Ne vidim neku preteranu potrebu za ovakvu tvoju reakciju scratch
Nazad na vrh Ići dole
Mihael
Kondukter
Kondukter
Mihael


Broj poruka : 324
Datum upisa : 30.10.2011
Lokacija : Slavonski Brod

Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma   Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 EmptySub Feb 25, 2012 5:17 pm

Samo da napišem, umjesto Inspektor Rex mogao si staviti moje ime ali eto, bokilili ks je ljut na mene što sam ja u njegovoj temi napisao preporučam čitanje pravilnika, ali to je on shvatio u nekom ljevom smislu tako da.. Isto ko da neko komentira AK Slavonski Brod sa ružno je, ciganija ovo ono, pa ko da bi ja išta rekao nije to moje vlasništvo ko i ona spomenuta stanica.. Ali ako neko toliku frku diže oko toga, onda stvarno ne znaš šta bi...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.BHBus.net , www.bestbus.co.nr
Profesionalac
Počasni član
Počasni član
Profesionalac


Broj poruka : 602
Datum upisa : 30.10.2011
Lokacija : Novi Sad

Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma   Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 EmptySub Feb 25, 2012 5:31 pm

Nije napisao "Inspektor Rex" već je napisao "Kommissar Rex",kako i stoji u tvom potpisu.
Dosta smo pisali i pričali,šta je bilo,bilo je.Idemo dalje,sve je u redu. Nema potrebe da se vraćamo na tu stvar.U pitanju je nesporazum i dobro je sada.
Radimo i dalje kao da se ništa dogodilo nije. Mihaele niko tebe nema razloga da mrzi,dobar si dečko i neka tako i ostane. Vraćamo se našim aktivnostima. Mi stariji smo malo popustili sa živcima(govorim isključivo u svoje ime),tamo nas je na onom forumu zezao jedan isto tako mlađani član(stariji je od tebe 2-3 godine),pa sada teško prihvatamo kritiku od omladine.Sve će to biti dobro,nemoj da se nerviraš.
Nazad na vrh Ići dole
bokili_ks
Počasni član
Počasni član
bokili_ks


Broj poruka : 180
Datum upisa : 25.01.2012
Lokacija : Krusevac Srbija

Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma   Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 EmptySub Feb 25, 2012 5:37 pm

Mihael ::
Samo da napišem, umjesto Inspektor Rex mogao si staviti moje ime ali eto,
Nista ja nisam napisao nego iskopirao post (Ctrl-Copy) i to je proizaslo...

Mihael ::
bokilili ks je ljut na mene što sam ja u njegovoj temi napisao preporučam čitanje pravilnika, ali to je on shvatio u nekom ljevom smislu tako da..
Mislim da smo na to vec stavili tacku... Publicitet toj temi si dao Ti a ne ja, ako se secas ja sam za razliku od tebe isao na PP, u ostalom ne zelim da se vracam na to...

Mihael ::
Isto ko da neko komentira AK Slavonski Brod sa ružno je, ciganija ovo ono, pa ko da bi ja išta rekao nije to moje vlasništvo ko i ona spomenuta stanica.. Ali ako neko toliku frku diže oko toga, onda stvarno ne znaš šta bi...
Reci da je nesto ruzno i reci da je nesto ciganija (shvatam kao vlasnistvo cigana=ciganija) mislim da nije isto...

I daj zavrsimo jednom sa tim.... Ja bih se posle svega bar izvinio....
Nazad na vrh Ići dole
Mihael
Kondukter
Kondukter
Mihael


Broj poruka : 324
Datum upisa : 30.10.2011
Lokacija : Slavonski Brod

Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma   Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 EmptySub Feb 25, 2012 6:11 pm

Nemam se ja šta izvinjavat, kome bi se izvinio? Autobuskoj stanici?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.BHBus.net , www.bestbus.co.nr
bokili_ks
Počasni član
Počasni član
bokili_ks


Broj poruka : 180
Datum upisa : 25.01.2012
Lokacija : Krusevac Srbija

Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma   Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 EmptySub Feb 25, 2012 6:19 pm

Mihael ::
Nemam se ja šta izvinjavat, kome bi se izvinio? Autobuskoj stanici?
Ti decko ne da ne razumes, Ti ne zelis da razumes tako da ja stvarno nemam vise sta da polemisem sa Tobom...
Ovom recenicom si potvrdio upravo sve sto sam do sada pokusavao da dokazem...
Nazad na vrh Ići dole
Profesionalac
Počasni član
Počasni član
Profesionalac


Broj poruka : 602
Datum upisa : 30.10.2011
Lokacija : Novi Sad

Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma   Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 EmptySub Feb 25, 2012 6:48 pm

Bojane imaš 30 i kusur godina,ti se prepucavaš sa detetom od 12 godina na forumu. Da li je tebe lično uvredio? O čemu mi pričamo ovde. On je izneo svoje mišljenje,isto kao što si ga i ti izneo.Šta sada treba još da se uradi,da bi se prekinula ova zajebancija? Evo sada ću da ti citiram jedan post sa drugog foruma koji se odnosi između ostalog i na tebe(rečeno je u množini,Čarapani).
Citirani post:"Sve u svemu, dragi moji čarapani, pozdrav od komšije iz Župe i nemojte gubiti živce, već svoju ljubav prema Jugoprevozu kanalšite na pravi način, promocijom autoprevoznika koji je zaista to i zaslužio.

I samo još jedna stvar, lepo je to što imate poverenja u mlade naraštaje, ali trebate imati u vidu da ličnosti koje još uvek nisu do kraja formirane, ne mogu da daju prave odgovore na određene komentare i deluju, ponekad, neprimereno situaciji. Zato i postoje i termini maloletnih i punoletnih osoba".
Post postavio:Vuckomv

Da li još nešto treba da se kaže ili ti i ovog puta ne razumeš i ne znaš o čemu se priča?
On je dete od 12 godina,shvati to.Nije imao nikakvu zadnju nameru nikoga da uvredi. Na kraju,ovde su Administratori i urednici pa oni treba da kažu šta imaju(Nenad ga je već opomenuo),i ne vidim čemu dalje nastavljanje ove priče.
Pustite dete na miru više.
Nazad na vrh Ići dole
Nenad_KM
Admin
Admin
Nenad_KM


Broj poruka : 732
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 30
Lokacija : Pančevo, Leposavić

Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma   Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 EmptySub Feb 25, 2012 8:06 pm

Zamolio bih vas da prekinete to prepucavanje, ukoliko se dalje nastavi sa tim ja ću biti primoran da obrišem sve problematične postove. Temu da zaključavam i glumim nekog opasnog tipa kao kolega sa autobusi.net ne pada mi na pamet...
Nazad na vrh Ići dole
roker70
Admin
Admin



Broj poruka : 986
Datum upisa : 31.10.2011

Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma   Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 EmptySub Feb 25, 2012 10:29 pm

SLAZEM SE SA NENADOM..SPUSTIMO LOPTU IDEMO DALJE....UZ MOLBU DA SE OVAKE STVARI NE DESAVAJU VISE JEL SMO ZBOG SLICNIH POBEGLI SA ZNANOG FORUMA DA BI OVDE IMALI NEKI MIR I UZIVALI U AUTOBUSIMA..MOLIM VAS BEZ KOMENTARA NA OVAJ POST I KRAJ RASPRAVE JE OVDE.......
Nazad na vrh Ići dole
adin_zne
Magnat
Magnat
adin_zne


Broj poruka : 1204
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 29
Lokacija : Breza

Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma   Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 EmptyUto Mar 13, 2012 8:48 pm

Mislim da je vrijeme da se promijeni ova smiješna podloga, i stavi se standardna bijela, kao na svim normalnim forumima.

Hvala.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma   Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Primjedbe i sugestije vezane za rad foruma
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Uprava foruma
» Statistika foruma
» Osnovna pravila foruma
» NAGRADNA IGRA BEST BUS FORUMA
» Vizit karte BestBus foruma

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum o autobusima :: 1 CAT :: FORUM-
Skoči na: