Forum o autobusima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum o autobusima

Forum ljubitelja autobusa i teretnih vozila.
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Vazno obavjestenje!!!

Ići dole 
+4
Mihael
adin_zne
Nenad_KM
Milan
8 posters
AutorPoruka
Milan
Admin
Admin
Milan


Broj poruka : 162
Datum upisa : 29.10.2011
Lokacija : Nikšić, Montenegro

Vazno obavjestenje!!! Empty
PočaljiNaslov: Vazno obavjestenje!!!   Vazno obavjestenje!!! EmptyPet Dec 23, 2011 9:44 am

Zbog problema koje smo imali od strane drugog foruma iste tematike, ovim putem zabranjujem reklamiranje drugih foruma iste tematike moderatorskom timu BestBus foruma. Aministracija foruma ce odluciti sa kojim forumom treba uspostaviti saradnju. Ukoliko neko smatra da je drugi forum bolji, neka slobodno istupi i tamo postane moderator. Ovo se prevashodno odnosi na clanove iz BiH posto je u zadnje vrijeme primijecena popularizacija jednog srodnog foruma. Nadam se da ce ovaj forum i dalje napredovati, a da cemo svi zajedno funkcionisati kao cjelina u cilju njegovog poboljsanja.

Hvala
Nazad na vrh Ići dole
https://bestbus.serbianforum.info
Nenad_KM
Admin
Admin
Nenad_KM


Broj poruka : 732
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 30
Lokacija : Pančevo, Leposavić

Vazno obavjestenje!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno obavjestenje!!!   Vazno obavjestenje!!! EmptyPon Jan 16, 2012 6:25 pm

Da se nadovežem na ovu priču slike koje su pre ove odredbe postavljene a imaju logo problematičnog foruma ostaju, međutim, pošto je skrenuta pažnja u koliko se pojave postovi sa takvim slikama bićemo prinuđeni da obrišemo te postove!
Nazad na vrh Ići dole
adin_zne
Magnat
Magnat
adin_zne


Broj poruka : 1204
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 29
Lokacija : Breza

Vazno obavjestenje!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno obavjestenje!!!   Vazno obavjestenje!!! EmptyPon Jan 16, 2012 6:27 pm

Razumijem ...
Nazad na vrh Ići dole
Milan
Admin
Admin
Milan


Broj poruka : 162
Datum upisa : 29.10.2011
Lokacija : Nikšić, Montenegro

Vazno obavjestenje!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno obavjestenje!!!   Vazno obavjestenje!!! EmptyPon Jan 16, 2012 7:36 pm

Sto se konkretno Adina tice, zaista je grijeh dati bilo kakvu primjedbu jer je clan maksimalno primjeran i odgovoran. Medjutim, ovo pravilo ce zaista vaziti za svakog, zahvaljujuci nekorektnom ponasanju kolega sa drugog foruma. Veliki pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
https://bestbus.serbianforum.info
Nenad_KM
Admin
Admin
Nenad_KM


Broj poruka : 732
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 30
Lokacija : Pančevo, Leposavić

Vazno obavjestenje!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno obavjestenje!!!   Vazno obavjestenje!!! EmptySub Jan 21, 2012 11:45 pm

Obaveštavamo vas da je krajnji rok za uklanjanje logoa problematičnog foruma sa slika koje su postavljenje posle 23.12.11. do 25.01.tekuće godine. Hvala na razumevanju, vaš BEST BUS tim
Nazad na vrh Ići dole
Mihael
Kondukter
Kondukter
Mihael


Broj poruka : 324
Datum upisa : 30.10.2011
Lokacija : Slavonski Brod

Vazno obavjestenje!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno obavjestenje!!!   Vazno obavjestenje!!! EmptyPon Jan 23, 2012 9:19 am

Nemoj da me itko krivo shvati, ni sa bh busa ni sa bestbusa ja sam prestao koristiti bh bus logo da ne bude problema.. Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.BHBus.net , www.bestbus.co.nr
Milan
Admin
Admin
Milan


Broj poruka : 162
Datum upisa : 29.10.2011
Lokacija : Nikšić, Montenegro

Vazno obavjestenje!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno obavjestenje!!!   Vazno obavjestenje!!! EmptyPon Jan 23, 2012 10:02 pm

Postovani clanovi foruma,

Posto cu iz opravdanih razloga u narednom periodu biti dosta dugo odsutan, prije svog odlaska napravio sam odredjene rotacije u smislu administracije foruma. Naravno, to sam ucinio da nasa zajednica ne bi trpjela zbog moje nemogucnosti da budem tu.

Po novom rasporedu promijenjeno je sljedece:

Clan Nenad_KM preuzima moju funkciju do daljnjeg.

Clanovi adin_zne i mihael preuzimaju kompletno uredjvanje dijela o Prevoznicima.
Clan ILIJA PERLEZ ce moderirati sekciju o proizvodjacima.
Clan Starliner je izgubio mjesto zbog izuzetne neaktivnosti.

Ostali su ostali na svojim pozicijama.


Nadam se da cu stici da ponekada navratim i da se cujemo. Pozdravljam vas do skorog kontakta!
Nazad na vrh Ići dole
https://bestbus.serbianforum.info
Nenad_KM
Admin
Admin
Nenad_KM


Broj poruka : 732
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 30
Lokacija : Pančevo, Leposavić

Vazno obavjestenje!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno obavjestenje!!!   Vazno obavjestenje!!! EmptySre Jan 25, 2012 11:19 pm

Nenad_KM ::
Obaveštavamo vas da je krajnji rok za uklanjanje logoa problematičnog foruma sa slika koje su postavljenje posle 23.12.11. do 25.01.tekuće godine. Hvala na razumevanju, vaš BEST BUS tim
Kao što rekosmo fotografije postavljene posle 23.12.11. koje na sebi imaju logo drugog foruma iste tematike a nisu zamenjene fotografijama bez navedenog logo danas su obrisane izuzev fotografija u temi Prevoznici iz Slovenije jer bi u tom slučaju brisali celu temu. Nadam se da ćemo i na dalje lepo sarađivati!
Nazad na vrh Ići dole
Mustafa YJM
Početnik
Početnik
Mustafa YJM


Broj poruka : 110
Datum upisa : 30.10.2011

Vazno obavjestenje!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno obavjestenje!!!   Vazno obavjestenje!!! EmptySre Jan 25, 2012 11:36 pm

Nenad_KM ::
problematičnog foruma

Ne budi ciničan i ne miješaj privatno mišljenje sa ovim, ukoliko želite normalno funkcionisati kao cjelina...
Nazad na vrh Ići dole
Nenad_KM
Admin
Admin
Nenad_KM


Broj poruka : 732
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 30
Lokacija : Pančevo, Leposavić

Vazno obavjestenje!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno obavjestenje!!!   Vazno obavjestenje!!! EmptyČet Jan 26, 2012 4:30 pm

Mustafa YJM ::
Nenad_KM ::
problematičnog foruma

Ne budi ciničan i ne miješaj privatno mišljenje sa ovim, ukoliko želite normalno funkcionisati kao cjelina...
Kao što rekoh cinizam me od malih nogu ubi..
Nazad na vrh Ići dole
Milan
Admin
Admin
Milan


Broj poruka : 162
Datum upisa : 29.10.2011
Lokacija : Nikšić, Montenegro

Vazno obavjestenje!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno obavjestenje!!!   Vazno obavjestenje!!! EmptyČet Jan 26, 2012 9:52 pm

Kolega roker70 ce sa kolegom Nenadom biti na mom mjestu dok se ja ne vratim. To je dopuna skorasnjeg obavestenja...
Nazad na vrh Ići dole
https://bestbus.serbianforum.info
Nikola_6312
Početnik
Početnik



Broj poruka : 58
Datum upisa : 26.01.2012

Vazno obavjestenje!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno obavjestenje!!!   Vazno obavjestenje!!! EmptyČet Jan 26, 2012 10:16 pm

Nisam upucen bas najbolje,mozda ne treba da pitam al ajde...Ja imam neke slike sa foruma Autobusi.net,koje cu objaviti i ovde ako nije problem.Slike nemaju ni oznaku drugog foruma,ni moj potpis...Ciste su sto se kaze..Jel smo u prijateljskkoj vezi sa Autobusi.net?Izvinjavam se sto pitam... Embarassed Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
bokili_ks
Počasni član
Počasni član
bokili_ks


Broj poruka : 180
Datum upisa : 25.01.2012
Lokacija : Krusevac Srbija

Vazno obavjestenje!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno obavjestenje!!!   Vazno obavjestenje!!! EmptyČet Jan 26, 2012 11:07 pm

Po nekoj logici svoje slike koje nemaju oznaku drugog foruma mozes kaciti bilo gde, jer su tvoje... Ne vidim sto bi bilo probl... U ostalom i ja imam svoje fot na oba foruma... Ako gresim ispravite me...
Nazad na vrh Ići dole
Nikola_6312
Početnik
Početnik



Broj poruka : 58
Datum upisa : 26.01.2012

Vazno obavjestenje!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno obavjestenje!!!   Vazno obavjestenje!!! EmptyČet Jan 26, 2012 11:08 pm

Ja sam na onom forumu upisan pod imenom Nikola_4217 ..Verovatno ce me neko sada prepoznati ko sam..Smile
Nazad na vrh Ići dole
bokili_ks
Počasni član
Počasni član
bokili_ks


Broj poruka : 180
Datum upisa : 25.01.2012
Lokacija : Krusevac Srbija

Vazno obavjestenje!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno obavjestenje!!!   Vazno obavjestenje!!! EmptyČet Jan 26, 2012 11:11 pm

Dosta nas je na vise foruma... Verovatno cemo i prepoznati neke fot...
Nazad na vrh Ići dole
roker70
Admin
Admin



Broj poruka : 986
Datum upisa : 31.10.2011

Vazno obavjestenje!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno obavjestenje!!!   Vazno obavjestenje!!! EmptyČet Jan 26, 2012 11:24 pm

nek ste vi nama dobrodosli.sto se tice slika samo kacite kao i tamo...
Nazad na vrh Ići dole
bokili_ks
Počasni član
Počasni član
bokili_ks


Broj poruka : 180
Datum upisa : 25.01.2012
Lokacija : Krusevac Srbija

Vazno obavjestenje!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno obavjestenje!!!   Vazno obavjestenje!!! EmptyČet Jan 26, 2012 11:33 pm

Hvala na podrsci roker70... Tako se radi bato...
Nazad na vrh Ići dole
Nikola_6312
Početnik
Početnik



Broj poruka : 58
Datum upisa : 26.01.2012

Vazno obavjestenje!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno obavjestenje!!!   Vazno obavjestenje!!! EmptyČet Jan 26, 2012 11:46 pm

Ja sam bogami lasti prigrad vec dosta doprineo,ali to nije ni trecina slika koje imam..koja crna trecina..petina ako nije i manje..Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Nenad_KM
Admin
Admin
Nenad_KM


Broj poruka : 732
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 30
Lokacija : Pančevo, Leposavić

Vazno obavjestenje!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno obavjestenje!!!   Vazno obavjestenje!!! EmptyPet Jan 27, 2012 12:31 am

Nikola_6312 ::
Ja sam bogami lasti prigrad vec dosta doprineo,ali to nije ni trecina slika koje imam..koja crna trecina..petina ako nije i manje..Very Happy
Drugar samo napred! cheers
Nazad na vrh Ići dole
Nikola_6312
Početnik
Početnik



Broj poruka : 58
Datum upisa : 26.01.2012

Vazno obavjestenje!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno obavjestenje!!!   Vazno obavjestenje!!! EmptyPet Jan 27, 2012 12:33 am

Sad nema zaustavljanja..Very Happy cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
Mihael
Kondukter
Kondukter
Mihael


Broj poruka : 324
Datum upisa : 30.10.2011
Lokacija : Slavonski Brod

Vazno obavjestenje!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno obavjestenje!!!   Vazno obavjestenje!!! EmptyUto Jan 31, 2012 4:21 pm

Nidža znam te ja. Lastaš ipo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.BHBus.net , www.bestbus.co.nr
adin_zne
Magnat
Magnat
adin_zne


Broj poruka : 1204
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 29
Lokacija : Breza

Vazno obavjestenje!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno obavjestenje!!!   Vazno obavjestenje!!! EmptyPet Feb 10, 2012 3:42 pm

Evo napravio sam nam na Facebooku oficijelni fan page, stranicu, na kojoj ćemo objavljivati novosti, slike i tako to .... Eto zamolio bih vas da se pridružite i da pozovete prijatelja. Hvala !

https://www.facebook.com/pages/BestBusconr/190201257747550?sk=wall
Nazad na vrh Ići dole
adin_zne
Magnat
Magnat
adin_zne


Broj poruka : 1204
Datum upisa : 30.10.2011
Godina : 29
Lokacija : Breza

Vazno obavjestenje!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno obavjestenje!!!   Vazno obavjestenje!!! EmptyPet Feb 10, 2012 3:50 pm

Također da napomenem od sad, ako ko ima neku informaciju da je neko kupio novi bus ili slično, neka meni pošalje poruku da objavim na Facebook stranici. Hvala unapred.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vazno obavjestenje!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno obavjestenje!!!   Vazno obavjestenje!!! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vazno obavjestenje!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» VAŽNO OBAVJEŠTENJE
» VAŽNO OBAVEŠTENJE!!!
» Važno obaveštenje, pročitati!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum o autobusima :: 1 CAT :: OBAVJEŠTENJA-
Skoči na: