Forum o autobusima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum o autobusima

Forum ljubitelja autobusa i teretnih vozila.
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj

Ići dole 
+8
Nikola_6312
adin_zne
ILIJA PERLEZ
Nenad_KM
bokili_ks
roker70
Markoks
Milan
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
roker70
Admin
Admin



Broj poruka : 986
Datum upisa : 31.10.2011

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 EmptySub Feb 25, 2012 10:34 pm

Drugari st abi jel stizu nove makine.... Wink
Nazad na vrh Ići dole
GagiKs
Počasni član
Počasni član
GagiKs


Broj poruka : 247
Datum upisa : 11.12.2011
Godina : 36
Lokacija : Blace

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 EmptyNed Feb 26, 2012 2:06 pm

Roker stizu i to 10 Wink a koliko je tacno po jedna idu u Blace,Brus i Aleksandrovac ostale Ks Smile boki moracu ja da preduzmem odgovarajuce mere oko tog nocnog slikanja Smile
Nazad na vrh Ići dole
Lazar KV
Početnik
Početnik
Lazar KV


Broj poruka : 135
Datum upisa : 25.01.2012
Godina : 28
Lokacija : Kraljevo

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 EmptyNed Feb 26, 2012 5:44 pm

Pošto izgleda da je meni najpoznatija RJ AC, izneću svoje mišljenje. Po meni, prvi iz AC-a koji bi mogao na seču je 647. Nekako mi on izgleda najlošije. Ovi ostali i nekako. Jedino nzm šta je sa 609, da li je živ još uvek i u kakvom je stanju. 622 spolja onako, a unutra je dosta svež, rekao bih, iako msm da mu pod nije skoro presvačen, prilično je dobar, kao u 653, dok ga je Boki vozio. 753 nije loš, 706 odličan, Mečka je to. 671 je karosiran pre nekoliko godina, sećam se kao su ga bili skinuli do šasije, pa kamioom šlepali na karosiranje. Koliko se sećam ona nalepnica na staklu pored vrata na 643 je bila na njemu, verovatno je celo staklo prebačeno. 640 je msm takođe karosiran pre koju godinu, bar se sećam da je imao svežu farbu. U Brusu su sad svi ok, u Ćićevcu nzm šta će sa 702, njemu treba bar drugi motor. Gagi, kako ceniš, šta će iz Blaca prvo na seču?
Nazad na vrh Ići dole
GagiKs
Počasni član
Počasni član
GagiKs


Broj poruka : 247
Datum upisa : 11.12.2011
Godina : 36
Lokacija : Blace

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 EmptyPon Feb 27, 2012 1:51 pm

Laki iskreno u Blacu nema ni jedan za secenje za sada su svi ok, a #745 i #686 su mi nekako najlosi mada #686 je za zimu dusu dao nema jastucice i tesko smrzne ,a #745 je onako zlatna rezerva, #747 je najbolji S415 u firmi za sada i ako je promenio par posada #752 za razliku od #750 koji su isti je stvarno u extra stanju dok je #669 relativno skoro odradjen. Tako da bi jedan Conecto dobro dosao u Blace. Smile Za Brus ne znam onaj #742 mozda bi mogao da se povuce mada cuvaju Brusjani to jos sada kada dobiju novog sefa stanice bice im valjda malo bolje organizovaniji posao mada za mene Brus ima vec 2 Conecta. Wink Ne znam koliko se vi slazete samnom ali RJ Trstenik je potrebna neka cvrsta ruka neko ko bih malo doveo u red ceu RJ, u jednom danu 5 auta u defektu jos sada se preuzima glavna AS pa ce biti potrebnije vise radnika i organizovaniji rad Question Question Question
Nazad na vrh Ići dole
Lazar KV
Početnik
Početnik
Lazar KV


Broj poruka : 135
Datum upisa : 25.01.2012
Godina : 28
Lokacija : Kraljevo

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 EmptyPon Feb 27, 2012 2:58 pm

Enterijer 686 je u prilično dobrom stanju, 752 je mašinčina, kao i 747, a 516 je urađen da nemam reči. 669, za njega sam se baš pitao šta će da urade, kao i za 749 u Brusu. Međutim, odrađeni su. Ali ne verujem da je nešto više sem limarije i tapetarije. Istražiću ja AC, kada budem u prilici. Ja stvarno msm da 609 još uvek šljaka, ali nisam ga video 5 godina. Ima i AC jedan Conecto, ako tako gledaš, ali oni rade samo za i od Kruševca. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Lazar KV
Početnik
Početnik
Lazar KV


Broj poruka : 135
Datum upisa : 25.01.2012
Godina : 28
Lokacija : Kraljevo

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 EmptyPon Feb 27, 2012 3:11 pm

Ja, recimo za mnoge buseve ne znam koje su turnuse imali. Znam da je 644(S415), bio msm spreman za karosiranje, pa je isečen. Mada, možda je to samo bilo ispitivanje u kakvom je stanju, nešto slično se desilo i sa 688, takođe ni za 716 nzm šta je radio, a koliko se sećam i 718 se tek odjednom stvorio. Baš me zanima, kada je i odakle stigao. 679, inače S200, koliko se sećam prvi je S200 od ovih koje ja pamtim, uglavnom brojevi veći od 600 koji je isečen. Kod njega je bilo zanimljivo to što je za razliku od ostalih imao grejače raspoređene dužinski, po uglovima, kao kod međugradskih. Radio je uglavnom Rib. banju, a menjao je 741 na Brusu, dok je karosiran.
Nazad na vrh Ići dole
GagiKs
Počasni član
Počasni član
GagiKs


Broj poruka : 247
Datum upisa : 11.12.2011
Godina : 36
Lokacija : Blace

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 EmptyUto Feb 28, 2012 8:16 am

Da zaboravio sam na #516 nije los malo radi u Blacu dnevno ne predje ni 50km kao i #686 i to kada ne rade za Ks. Conecti i treba da rade te jake turnse. Smile
Nazad na vrh Ići dole
GagiKs
Počasni član
Počasni član
GagiKs


Broj poruka : 247
Datum upisa : 11.12.2011
Godina : 36
Lokacija : Blace

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 EmptyUto Feb 28, 2012 9:45 am

#663
Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 DSCI0006-7
Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 DSCI0007-7
#732
Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 DSCI0008-8
#739
Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 DSCI0009-8
#737
Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 DSCI0011-5
#744
Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 DSCI0012-5
#616
Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 DSCI0013-3
#507
Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 DSCI0014-2
#723
Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 DSCI0015-4
#710
Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 DSCI0016-3
#683
Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 DSCI0020-3
samo za Marka i Lakija #751
Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 DSCI0021-4
Evo malo izmesanih sa parkinga oko 5h ujutru i inace sve fotke su slikane od 5h do 6h
Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 DSCI0010-8
Nazad na vrh Ići dole
Lazar KV
Početnik
Početnik
Lazar KV


Broj poruka : 135
Datum upisa : 25.01.2012
Godina : 28
Lokacija : Kraljevo

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 EmptyUto Feb 28, 2012 4:21 pm

Gagi, jesi li na ovo mislio kada si napisao da je nekoliko kola iz TS u defektu, pošto vidim da su mahom iz TS. Kao što sam i pretpostavio, 751 je Ik 203. 730 je Ik 202, jedino me buni 741. Je li on 201 ili 202? I šta sada radi 683, posle karosiranja?
Nazad na vrh Ići dole
GagiKs
Počasni član
Počasni član
GagiKs


Broj poruka : 247
Datum upisa : 11.12.2011
Godina : 36
Lokacija : Blace

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 EmptyUto Feb 28, 2012 6:40 pm

Pa da nekoliko u jednom danu 5 su otkazali sto se ni u samom Ks ne dogodi. :/ za ovo ne znam dok ne pogledam Wink
Nazad na vrh Ići dole
roker70
Admin
Admin



Broj poruka : 986
Datum upisa : 31.10.2011

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 EmptyUto Feb 28, 2012 8:33 pm

bravo gagi..reci mi visoki sanosi zna li im se km predjena...ako imas sansu daj ih malo slikni mozda cak i unutrasnost Wink
Nazad na vrh Ići dole
GagiKs
Počasni član
Počasni član
GagiKs


Broj poruka : 247
Datum upisa : 11.12.2011
Godina : 36
Lokacija : Blace

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 EmptySre Feb 29, 2012 7:47 pm

Auuu druze daj neko lakse pitanje Very Happy Very Happy Very Happy Ja se ne secam da li je bio jos koji visoki sanos u JP sem ovih #682,720,721,722,727,728 pa su iz Paracina uzeta i #745 i #748. Oni su '90-ih radili Stokhlom i Minhen tako da bi bilo tesko odrediti km onako odokativno Smile Sada odvojli su njih 4 koji rade Leskovac-Cacak,Cacak-Nis,a 2 su u KS i po jedan u Brusu i Blacu. E sada #692 je najstariji ali po meni i najbolji, a posle njega idu #720,#721 i #722 , #727 je u Brusu #745 je u Blacu, #748 radi Trstenik dok je #728 bio u Varvarinu i dalje je tamo dok mu ne nadju zamenu.
Nazad na vrh Ići dole
roker70
Admin
Admin



Broj poruka : 986
Datum upisa : 31.10.2011

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 EmptySre Feb 29, 2012 9:10 pm

hahah Wink a znam da su cifre opake.,steta sto ne mogu da pricaju bile bi to lepe price.....opasne su masine to,hvala na informacijama...
Nazad na vrh Ići dole
GagiKs
Počasni član
Počasni član
GagiKs


Broj poruka : 247
Datum upisa : 11.12.2011
Godina : 36
Lokacija : Blace

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 EmptyČet Mar 01, 2012 7:52 am

Mogu one jos da rade samo da imaju dobre vozace koji ce da ih paze i to je to,a u danasnjici je stvarno to tesko pogotovo kod nas u JP. Evil or Very Mad Laki jel si znao mozda da su u #742 ubacili motor nekog medjugradskog verovatno neke niske 315 i vebaster,isusvac i da je radjen komplet?
Nazad na vrh Ići dole
Lazar KV
Početnik
Početnik
Lazar KV


Broj poruka : 135
Datum upisa : 25.01.2012
Godina : 28
Lokacija : Kraljevo

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 EmptyČet Mar 01, 2012 2:12 pm

Znam da ima Mečku u sebi, odrađen je strašno, nzm jesu li nešto skorije radili oko njega, ali podne obloge su mu jedinstvene. Ni jedan bus nema onakvu gumu na podu. Napisao sam već da je radio Šanac i Milutovac ranije, tj pre odlaska u RJ Brus. Nzm samo kada je urađen, ali se sećam da je imao onaj zeleni papir na vrhu vetrobrana i pre odlaska u RJ Brus. Jako moćna mašina i često je držala Blaževo, bar dok sam ja još bio u KŠ. Sećam se kada sam bio 8. razred da sam maltene svaki dan išao njom, jer je skoro svaki dan držala Blaževo, dobro, jesu se smenjivali, ali ona najčešće i išla za šumice u 12.45, nzm da li to još uvek rade Brusjani. Uglavnom znam da ju je najčešće vozio Savić.
Nazad na vrh Ići dole
GagiKs
Počasni član
Počasni član
GagiKs


Broj poruka : 247
Datum upisa : 11.12.2011
Godina : 36
Lokacija : Blace

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 EmptyČet Mar 01, 2012 3:06 pm

Iskreno te Sandze se meni ne svidjaju nimalo,a nisam imao prilike da vozim ovu mozda je stvarno najbolja od ovih koje imamo dole Smile
Nazad na vrh Ići dole
Lazar KV
Početnik
Početnik
Lazar KV


Broj poruka : 135
Datum upisa : 25.01.2012
Godina : 28
Lokacija : Kraljevo

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 EmptyČet Mar 01, 2012 7:15 pm

Nego, jesi li u toku šta sada rade 740 i 744, imaju li neke svoje turnuse ili uleću kao zamene? Videh na onoj tvojoj slici da su na 744 stavili ratkapne. Smile
Nazad na vrh Ići dole
bokili_ks
Počasni član
Počasni član
bokili_ks


Broj poruka : 180
Datum upisa : 25.01.2012
Lokacija : Krusevac Srbija

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 EmptyČet Mar 01, 2012 8:31 pm

Da se nadovezem na pricu, secam se da sam pre par godina vozio za V.Banju preko Stopanje, cini mi se da je u pitanju bila zamena nego nije ni bitno, vozio sam #739, moram da priznam da sam se tada odusevio kakvu voznju ima taj auto, tako je bio mekan a sa druge strane veoma precizan... Auto koji ima mekano kvacilo, lako se salta a da je precizan na volanu i da meko gazi put to je nesto sto se samo pozeleti moze, to je spas za vozaca...
Nazad na vrh Ići dole
GagiKs
Počasni član
Počasni član
GagiKs


Broj poruka : 247
Datum upisa : 11.12.2011
Godina : 36
Lokacija : Blace

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 EmptyČet Mar 01, 2012 10:17 pm

Mislim da je #744 u Ts, a #740 po Ks negde ne znam. Ma ono jedan ratkapna ko zna odakle zalutala tu Wink
Nazad na vrh Ići dole
bokili_ks
Počasni član
Počasni član
bokili_ks


Broj poruka : 180
Datum upisa : 25.01.2012
Lokacija : Krusevac Srbija

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 EmptySub Mar 03, 2012 10:58 pm

Mislim da ovo do sada nismo imali na forumu, a moram priznati da je neizostavani deo svake firme... Perionica u akciji...
Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 120303-1043001
Nazad na vrh Ići dole
Markoks
Počasni član
Počasni član
Markoks


Broj poruka : 105
Datum upisa : 24.01.2012
Godina : 37
Lokacija : Krusevac,Beograd

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 EmptyPon Mar 05, 2012 2:53 pm

Extra fotka Boki,inace sto se tice te perionice, uradjena je jako pametna stvar,zato sto se voda ne koristi sa gradskog vodovoda nego iz arterijskog bunara...Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
GagiKs
Počasni član
Počasni član
GagiKs


Broj poruka : 247
Datum upisa : 11.12.2011
Godina : 36
Lokacija : Blace

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 EmptyPon Mar 05, 2012 4:47 pm

#742
Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 DSCI0001-12
#622
Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 DSCI0007-8
Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 DSCI0017-3
#749
Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 DSCI0008-9
#683
Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 DSCI0016-4
#740
Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 DSCI0015-5
#806 ,Naselje Ujedinjene Nacije
Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 DSCI0013-4
#773
Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 DSCI0005-11
#771 posle duzeg vremena na ulicama Krusevca
Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 DSCI0004-10
Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 DSCI0002-10
#769
Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 DSCI0009-9
#770
Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 DSCI0010-9
jedna zajednicka
Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 DSCI0012-6
Nazad na vrh Ići dole
Lazar KV
Početnik
Početnik
Lazar KV


Broj poruka : 135
Datum upisa : 25.01.2012
Godina : 28
Lokacija : Kraljevo

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 EmptyPon Mar 05, 2012 8:41 pm

Bravo Gagi, legendo! Svaka čast za slike! Valjda mi sada verujete da je 622 S415? Ne sećam se da l' beše on imao ovaj crni deo branika, ali nije ni važno, ionako se to stalno menja. Ovaj na perionici 743, a?
Nazad na vrh Ići dole
GagiKs
Počasni član
Počasni član
GagiKs


Broj poruka : 247
Datum upisa : 11.12.2011
Godina : 36
Lokacija : Blace

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 EmptyPon Mar 05, 2012 8:51 pm

Nista brate samo sam se angazovao da skupim slike svih autobusa pa su zato po neki i premijarno na forumu Smile Ostali su mi jos par njih ali uglavno su to autobusi iz AC i TS Smile
Nazad na vrh Ići dole
Markoks
Počasni član
Počasni član
Markoks


Broj poruka : 105
Datum upisa : 24.01.2012
Godina : 37
Lokacija : Krusevac,Beograd

Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 EmptyUto Mar 06, 2012 4:32 am

Gagi care extra fotke...jos malo i kompletiran arsenal...ocekujem ih na mailu uskoro...Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj   Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Jugoprevoz gradski i prigradski saobraćaj
Nazad na vrh 
Strana 6 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
 Similar topics
-
» Niš ekspres gradski i prigradski saobraćaj
» Lasta gradski saobraćaj
» Lasta prigradski saobraćaj
» Van Hool - gradski/prigradski
» MAZ - gradski/prigradski autobusi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum o autobusima :: PREVOZNICI :: Prevoznici iz Srbije :: Jugoprevoz, Krusevac-
Skoči na: