Forum o autobusima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum o autobusima

Forum ljubitelja autobusa i teretnih vozila.
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 BANER - Kvalitet, izgled

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
siera




Broj poruka : 44
Datum upisa : 06.11.2011
Godina : 60
Lokacija : Zapadna Srbija 32

BANER - Kvalitet, izgled Empty
PočaljiNaslov: BANER - Kvalitet, izgled   BANER - Kvalitet, izgled EmptyČet Jan 26, 2012 2:27 pm

Pitanje za članove sa tematikom "Kamioni" Da li treba kamioni da budu više izraženi u baneru. Interesuje me mišljenje
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sieratir.rs
kassbohrer

kassbohrer


Broj poruka : 25
Datum upisa : 31.10.2011

BANER - Kvalitet, izgled Empty
PočaljiNaslov: Re: BANER - Kvalitet, izgled   BANER - Kvalitet, izgled EmptyČet Jan 26, 2012 3:03 pm

Možda bi i trebalo, moje mišljenje je da zbog naziva sajta i ovoga ''prvi portal o autobusima u crnoj gori'' treba da preovlađuju autobusi ali trebalo bi da bude i koji kamion pa možda i 1-2 bijesna auta a zašto da ne i neka dobra riba po mogućnosti oskudno obučena Cool Nekako mi je to prikladno uz ovu tematiku Cool I da bude veći baner. Možda ne bi bilo loše ni da baner bude sastavljen od manje slika pa možda čak i od samo jedne ali da se povremeno (recimo sedmično mijenja).
A što se tiče tematike kamiona, mislim da ne treba da bude u nekom default podređenom položaju, pustite ljudi da se forum razvija...
Nazad na vrh Ići dole
toma_sk
Početnik
Početnik
toma_sk


Broj poruka : 74
Datum upisa : 10.12.2011
Godina : 32

BANER - Kvalitet, izgled Empty
PočaljiNaslov: Re: BANER - Kvalitet, izgled   BANER - Kvalitet, izgled EmptyČet Jan 26, 2012 3:37 pm

Ispod banera lepo pise "Forum ljubitelja autobusa i teretnih vozila." tako da bi trebalo da se na samom baneru nalazi malo vise kamiona....a zasto da ne i neka zgodna riba oskudno obucena kako rece kassbohrer Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Profesionalac
Počasni član
Počasni član
Profesionalac


Broj poruka : 602
Datum upisa : 30.10.2011
Lokacija : Novi Sad

BANER - Kvalitet, izgled Empty
PočaljiNaslov: Re: BANER - Kvalitet, izgled   BANER - Kvalitet, izgled EmptyČet Jan 26, 2012 3:48 pm

Ja se izvinjavam ali moram da pitam da mi se nešto objasni. Šta tačno znači i šta se podrazumeva pod termin(reč) "Baner"? Možda vam glupo zvuči ali ako neko zna da mi objasni.
Nazad na vrh Ići dole
siera




Broj poruka : 44
Datum upisa : 06.11.2011
Godina : 60
Lokacija : Zapadna Srbija 32

BANER - Kvalitet, izgled Empty
PočaljiNaslov: Re: BANER - Kvalitet, izgled   BANER - Kvalitet, izgled EmptyČet Jan 26, 2012 4:41 pm

Niko se nije naučen rodio, ne bi znao pravi prevod da kažem ali radi se o slici u zaglavlju foruma na prvoj strani. Prvobitni baner je bio mnogo uočljiviji sa slikom 2 busa i jednog kamiona, pa je došao drugi koji nije imao ni jednu sliku kamiona pa na moju intervenciju ima prepiska u prvom delu o forumu promenjena je i stavljena je ova sa opet 3-4 kamiona koja se slabo vide. Suština na trenutnom baneru niti se vide autobusi kako treba niti kamioni. Pošto ima dosta članova u delu kamioni i ljudi stavljaju svoje slike, prepiske forum se obogaćuje samim tim ljudi troše svoje vreme u ovom forumu onda bi i taj baner ili logo valjao da bude primereniji.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sieratir.rs
Profesionalac
Počasni član
Počasni član
Profesionalac


Broj poruka : 602
Datum upisa : 30.10.2011
Lokacija : Novi Sad

BANER - Kvalitet, izgled Empty
PočaljiNaslov: Re: BANER - Kvalitet, izgled   BANER - Kvalitet, izgled EmptyČet Jan 26, 2012 5:03 pm

Slažem se sa tobom. Vidi na onom forumu(Autobusi.net), nema ni jednog kamiona u tom Baneru,a tamo ima mnogo kamiondzija(što vozača,gazda(vlasnika),ljubitelja kamiona naspram ovog foruma, za sada.Ovde ima par fotografija kamiona(doduše slabo vidljivi),ali ih barem ima. Druga stvar tamo je urednik te teme(Šinska i teretna vozila) vozač kamiona i on prvi treba da se pobuni i da traži da se postavi baner sa slikom ili slikama kamiona,zar ne?
Ovde su glavni Milan i Nenad i mislim da im neće biti problem da postave sliku(e) kamiona u taj baner. Opet to je samo moj stav i mišljenje,govorim isključivo u svoje ime ali sam i ja za to da se postavi slika kamiona u baner ovog foruma.
Nazad na vrh Ići dole
siera




Broj poruka : 44
Datum upisa : 06.11.2011
Godina : 60
Lokacija : Zapadna Srbija 32

BANER - Kvalitet, izgled Empty
PočaljiNaslov: Re: BANER - Kvalitet, izgled   BANER - Kvalitet, izgled EmptyČet Jan 26, 2012 5:10 pm

Ono što treba nek se odradi kako treba sa stilom, pažnjom, ukusom i to može dati veliki doprinos svemu u protivnom će izazvati sasvim suprotan efekat
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sieratir.rs
Sponsored content





BANER - Kvalitet, izgled Empty
PočaljiNaslov: Re: BANER - Kvalitet, izgled   BANER - Kvalitet, izgled Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
BANER - Kvalitet, izgled
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum o autobusima :: KAMIONI :: Rasprave-
Skoči na: